1421
1411
عنوان

جاری‌زیبا و کوفت شدن مهمونی

| مشاهده متن کامل بحث + 882 بازدید | 37 پست

همین صداقتت و روراستیت با خودت یه آپشنی هست که خودت خبر نداری چقدر مهمه 

رو اعتماد به نفست کار کن 

سعی کن مشکل پوستت رو حل کنی اگرچه میدونم درمان پوست سخته چون خودمم این مشکل و دارم تا دارو میخورم خوبه ولی قطع بشه انگار هیچ کاری نکردی 

بعد توانمندی هاتم ببر بابلا خیلی مهمه 

بقیه چیزاتون در مقایسه باهم چطوره ؟ مثلا تحصیلات عرضه داشتن و با اخلاق بودن و ...

دو درصد از مردم فکر میکنند، سه درصد فکر میکنند که فکر می کنند و ۹۵ درصد باقیمانده حاضرند بمیرند اما فکر نکنند...

بیخیال برات مهم نباشه تو همیشه تمیز ومرتب بگرد و زیااد صمیمی نشو ،،،بیشتر شنونده باش بین اونا ..

هر چی رسمی تر برخورد کنی احترامت بیشتره😉

اعتماد به نفس بعضیارو درخت کاج داشت الان هلو گوشتی صادر میکرد به کشور های اروپایی  

مامانا سلام

لباس شویی اینترنتی قسطی خریدم ماهی 600 تومن ، عالیه!!!
برید ببینید

1390
بقیه چیزا هم اون سرتره    

عزیزم الهی کبابی شدم برات 

ولی میتونی رو خودت کار کنی شک نکن میتونی   

دو درصد از مردم فکر میکنند، سه درصد فکر میکنند که فکر می کنند و ۹۵ درصد باقیمانده حاضرند بمیرند اما فکر نکنند...
مرسی مسخره کردی،اینو بدون که هیچکس قیافه اش دست خودش نیست

عزیزم مسخره نکردم تو بحالت مسخره گفتی، مگه میشه با لبخند دهن بزرگ شه؟ چون خیلیا اغراق میکنن مثلن ی دوستی دارم میگه من میخندم دماغم سه برابر میشه ولی ب طنز میگه، بهرحال من منظوری نداشتم عذر میخام اگه دلخور شدی❤ درضمن اعتماد بنفس نداری وگرنه من مطمئنم جاریت از تو قشنگتر نیس فقط تو روش حساس شدی رو خودت کارکن زیباییاتو ببین بعدش میبینی چقد حال دلت عوض میشه عزیزم😘

خداجونم میگم چرا تقاص سیبی ک‌حواخانوم خورده رو فقط ما ایرانیا داریم پس میدیم😒😒
خدایی من از جاریام خیلی سرترم همه ب مادرشوهرم میگن این عروس اخریت خیلی خوشگله ولی از نظر شانس شوهر ...

تابوده همین بوده

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑
1376
خوش بحالش واقعا شوهرمن هرچی اونا بگنه  اصلا هوامو نداره بقول مامانم زن خاک برسر بشه تو طایفه ...

بله مامان منم میگه خوشبختت کنه یابدبخت مردمیکنه

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑

خانمی تو میتونی راهی برای جوشات پیدا کنی شاید ساده بودن اونو بیشتر دوس دارن تو هم مطمئنا خصلتای خوب زیاد داری اونم دور از چشم تو از تو تعریف میکنه اما بدون تو هم میتونی خودتو تو دل کنی 

منم جاریام قشنگن ،سفیدن چشم رنگی اما خوب منم فیسم بد نیست اما وقتی ب خودم می رسم لباس شیکتر از اونا میپوشم همیشه خوشبو هستم آرایش ملایم دارم شاید زیباتر نباشم اما زشتم نیستم جلوشون ، اما اگرم بودم خیلی مهم نیست مهم همسرمه که منو دوست داره نه اونارو 😆

1403
عزیزم وقتی دغدغه ام مسخره س اینجا نمون،با دعوا نمیگما،کلا وقتی با یه تاپیک حال نمیکنی نمون،خب هرکس د ...

والا انقدر بدم میاد میان میگن اینم مشکله و فلان خب از نظر تو مشکل نیست برو یه تاپیک دیگه انگار مجبوره بمونه 

عزیزم من یه جاری دارم روز خواستگاریش خواهر شوهرم گفت صورتش مثل این آدامسای جویده شده ست که بندازی دور....در این حد نابود...اعتماد به سقفش رو ندیدی..یه بار گفت من ماه شب چهاردهم...خخخ...ولی اولن لباساش خوبه دوما موهاش همیشه اتو کشیده ست سوما عطر میزنه چهارم آرایشش همیشه با مواد خوب به راهه حالا تتو هم کرده تزریق ژلم کرده اینا رو نکردیم اونا رو انجام بده...خداییش با این که زمینه نداره ولی کسی نمیگه زشته دیگه...ضمنا تا بخوای زبون میریزه

عزیزم من سه تا جاری دارم. حقیقتا یکیشون خیلی به خودش میرسه قیافه و هیکل و سر زبان خوب داره من. اینطوری نبستم برای منم نظر میدهند فقط گوش میدم بحثم نمی کنم راحت ترم. حرص خوردن نداره. من و.شوهرم انتخاب هم بودیم شوهر انها همه بازاری و پولدار. من اولویت هام متفاوت خوب من تحصیلاتم خیلی از اونها بالاتر  شوهرم درس خوانده ولی پول اندازه انها نداره. اگر قرار بود توجه کنم به این مسائل روانی میشدم حقیقتا میگم بی خیال باش. خب من اخلاقم و جایگاه اجتماعیم از انها بالاتر. تو مهمانی بهش توجه می کنند اصلا به روت نیار کار خودت بکن. مهمانی هم شرکت کن یه عمر با هم هستید پس خودت اذیت نکن