1428
1363
عنوان

جاری‌زیبا و کوفت شدن مهمونی

885 بازدید | 37 پست

امروز مادرشوهرم مهمونی داره،جاریمم هست،خدایی خیلی قشنگ و سرزبون داره،همه توی مهمونی فقط اونو تحویل میگیرن،اعتماد بنفسم صفر شده،من صورتم پراز جوشه اما اون صاف صاف،اصلا کرم نمیزنه،یه رژ میزنه کلی عوض میشه من وقتی لبخند میزنم لبام تا بناگوشم میره اما دهن اون خیلی کوچیکه،خلاصه که یه وضعی ام بیا و ببین،اصلا از مهمونی رفتن خوشم نمیاد،البته تقصیر بقیه س،قشنگ با نگاهشون مقایسه میکنن

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

اونی قرار بود بپسندت پسندیده دیگه مشکل کجاست؟؟

گاهی فقط باید گذشت  فقط خندید  گاهی باید رد شد     میدونی چیه؟؟ ادم گاهی میمونه چرا باید تقاص بده اونم  تقاص اون چیزی رو که دخالتی نداشته درش بی خبر از همجا پرت میشه تو دل ماجرا😢😢😢😢            کاش میشد مثل سهراب به ادما بگیم چشم ها را باید شست  جوری دیگر باید دید                          کاش       کاش      کاش
1390

اصلاخوب نیست انقدر اعتماد به نفست پایینه. خدا یه چیز خوب به اون داده. یه چیز خوبم به تو داده. که اون نداره.بگرد پبداش میکنی.

💏قهرمــان گاهی... زَنیســـت که؛ پایِ همه یِ حرف هایِ پُشتِ سرش ایستاده و برای عشقش می جنگــد...💑💍

اعتماد بنفستو ببر بالا به یه ورت حسابش نکن 

خودت باش 

عزیزای دلم میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستین ممنونم... اگه فرستادن لایک کنین منم براتون صلوات بفرستم.. خدایا خودت میدونی که چقد مهمه این حاجتم کمکم کن بتونم تا آخرش ادامه بدم به جایی که میخوام برسم..... خدای مهربونم دستمو بگیر......... من بهت ایمان دارم خداجووووونم میدونم یه روز به خواستم میرسم 
1394

سیرت زیبا مهمه صورت زیبا میخوای چیکار 

هر چقدرم زیبا باشه قیافش چند وقته دیگه تکراری میشه واسه همه و تنها چیزی ک ممکنه بگن اینه که فلانی از جاری هاش قشنگتره اما میشه یه ولی هم این وسط بیاد مثلا بگن فلانی از جاری هاش قشنگتره ولی در عوض اون یکی جاریش  خوش اخلاق تره یا کدبانو تره یا مهربون تره با ادب تره 

خودت اون ولی رو ایجاد کن 

کاش یاد بگیریم همیشه قبل حرف زدن و قضاوت کردن و نصیحت کردن با خودمون بگیم بمنچه...... تا به درد بتووووچهگرفتار نشیم....  

بیخیال باش به خودت برس جوش که درمان داره برودکتر لباتم رژ یجوری بزن کوچولو بشه

دعاکنیدشوهرم بمیره.التماستون میکنم بچه هام کتک خوردن مادرشون رو جلوی چشمشون میبینن.هرشب باترس ولرزخوابم نمیبره.ازته دلتون دعاکنیددرحقم.مثل گداازتون همین دعاروگدایی میکنم....

خدایی من از جاریام خیلی سرترم

همه ب مادرشوهرم میگن این عروس اخریت خیلی خوشگله

ولی از نظر شانس شوهر جاریم سرتره،انقدر هواشو داره ک بیاوببین 

چشماشو میبنده دهنشو وا میکنه هرچی دلش میخواد ب همه میگه باز اون ادم خوبس ازش تعریف میکنن چون شوهرش شدیدا طرفدار زنشه

دلم آرامش میخواد...

منم همین طورم.هر وقت میدیدمش مخصوصا تو جمع تا 2روز حالم خراب بود اینبار قبل از اینکه ببینمش با خودم گفتم باید شرایطو همینطور که هست بپذیری و مقایسه نکنی واسه حال خوب خودت..خیلی راحتتر بودم نگاهم هم ازش ندزدیدم از قبل رو خودت کار کن و اصلا سعی نکن بهتر باشی

1427
ای خدا دغدغه ی مردمو نگا دغدغه ی مارو باش

عزیزم وقتی دغدغه ام مسخره س اینجا نمون،با دعوا نمیگما،کلا وقتی با یه تاپیک حال نمیکنی نمون،خب هرکس دغدغه ای داره

شما وجاریتون سلیقه یه خانواده هستید پس فرقی بینتون نیست فقط شما اعتماد به نفس نداری 

شمام زبون بریز و با مهمونا خیلی احوال پرسی کن وتحویلشون بگیر  خودتو کنار نکشمطمئن باش نسبت به شمام نظر مثبتی خواهند داشت 

مطمئن‌ ترین راه برای موفقیت،تلاشه و بزرگ‌ترین ضعف ما در تسیلم‌ شدن؛ همیشه!موفقیت هایی که نصیب افراد صبور می شه، از افراد عجول دور میشه، اگر تو مسیر رسیدن به خواستت خسته شدی کم آوردی اشکال نداره یک دقیقه صبر کن نفس بکش، اگر باید گریه کنی اینکارو بکن، ولی هیچ وقت نا امید نشو و به راهت ادامه بده هرگز تسلیم نشو، امروز سخته و فردا سخت تر، اما پس فردا حتما روز روشنی خواهد بود

جاری منم خیلی خوشکله ماشالا، هیکلشم بیست، ولی اصلا به خودش نمیرسه، من زیاد خوشکل نیستم ولی به خودم خیلی میرسم، مساوی میشیم😁😁

تو رابطه‌ای که قراره همش اشتباهات طرفو ببخشی... یه بار خودتو برای انتخاب اشتباهت ببخش و تمومش کن :)
1331