1421
1411
عنوان

چن روز دیگه مامان میشم ولی دلم داره از غصه میترکه😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1262 بازدید | 134 پست
عزیزم به خاطر بارداری و فشار عصبی و استرس زایمان یکم حساس تر شدی  در کل حرفات منطقیه دوست داری ...

حق با شماست عزیزم من زیادی به هم ریختم و حساس شدم ولی دست خودم نیست برام دعا کن تموم شه این روزام 

برام دعا کن نی نیم سالم ییاد بغلم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من صندلی میزارم و اشپزی میکنم اشپزخونه.... راه ک میرم از درد پا نمیتونم کمردرد و شونه درد هم نمیزاره ...

ایشالله به سلامتی زایمان کنی عزیزم چرا سزارین انتخاب کردی؟

کدوم بیمارستان پیش کدوم دکتر میخوای بری؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

حق با شماست عزیزم من زیادی به هم ریختم و حساس شدم ولی دست خودم نیست برام دعا کن تموم شه این روزام&nb ...

ابجی من شوهرم تهرانه واسه کار رفته من خونه تنهام بابام اینا ی شهر دیگه ان ...دردم گرفت بهشون زنگ میزنم تا برم بیمارستان اونا هم میان ...شوهرم کار نکنه نداریم بخوریم مادرشوهر پدرشوهرمم نه کمک میکنن نه چیزی حتی ب شوهرم میگن واسه زنت لباس نخر چ برسه کمک ...مامانمم داداشم شاغله بیچاره اشپز اون و بابامه ....چون اخراشه مهم نیست دوهفته دیگه بچه بغلمونه 

ساروی کیجامه
یه همسایه داریم دختر اونم شهر غریب بود ولی اون آبجی داشت کوچیک تر از خودش اورد دوماه خونش نگه داشت ا ...

خانومی شما به خاطر بارداری حساس شدی....من توی شهر خودم هستم مامانم و دوتا خواهرام هستن اما وقتی میخواستیم سیسمونی بخریم همه شون کار داشتند تا وقتی من مجرد بودم به کارهای خواهرام میرسیدم کمکشون میکردم اما وقتی متاهل شدم و نیاز به کمک داشتم اونا بچه های بزرگ داشتند و گرفتار زندگی خودشون بودن مثلا خواهرم موقع بارداری من بچه کنکوری داشت و واقعا گرفتار بود خواهر دیگه م هم بچه اول دبستانی داشت مامانم هم همیشه پادرد و کمر درد داشت و هیچ وقت نه برای خرید عروسیم نه برای خرید جهیزیه و حتی سیسمونی باهام نیومدن من با دوتا خواهر شوهرم رفتم خرید تازه پول جهیزیه و سیسمونی رو هم خودم دادم (شاغل بودم) وقتی هم زایمان کردم 12 روز توی خونه مادر شوهرم بودم که بنده خدا از مادر بیشتر بهم رسیدگی کرد .....خانوادمو دوست دارم مامانم و خواهرام مهربونن اما دیگه گاهی شرایط جور نمیشه من هیچ وقت گله و شکایت نکردم ازشون خداروشکر با اینکه برای پیاده روی هم کسی نبود باهام بیاد خودم هم نتونستم برم ولی زایمان راحتی داشتم خدا خودش کمک میکنه ....دوست داشتی برای آرامشت خاطره بارداری و زایمان منو بخون به دردت میخوره

1390
ایشالله به سلامتی زایمان کنی عزیزم چرا سزارین انتخاب کردی؟ کدوم بیمارستان پیش کدوم دکتر میخوای بری؟

چون بچه ام الان ۳ کیلو و نیمه بیاد میشه ۳و ۶۰۰....۷۰۰میترسم بخیه زیاد میخورم دردش زیاده 

ساروی کیجامه
عزیزم منم هفته اخر مثل شما بودم .از مامانمم دلگیر بودم فکر میکردم ب فکرم نیست.گذاشته روز زایمانم بسا ...

من میدونم مامانم به فکرمه هر روز چن بار زنگ میزنه ولی خوب چی میشه مگه یکم زودتر بیاد به خدا نه خورد و خوراک درست و حسابی دارم نه کارامو تونستم بکنم یه ارایشگاهم نتونستم برم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ایشالله به سلامتی زایمان کنی عزیزم چرا سزارین انتخاب کردی؟ کدوم بیمارستان پیش کدوم دکتر میخوای بری؟

من مازندرانم میرم شخصی سزارین انتخابی ۵ تومنه ...دکترمم جمشیدی ساری بیمارستانم امیرمازندرانی

ساروی کیجامه
چون بچه ام الان ۳ کیلو و نیمه بیاد میشه ۳و ۶۰۰....۷۰۰میترسم بخیه زیاد میخورم دردش زیاده 

کدوم بیمارستان زایمان میکنی؟ 

هزینه های بیمارستان خصوصی خیلی زیاده ولی من سختیای بعد سزارین خیلی میترسم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1376
خانومی شما به خاطر بارداری حساس شدی....من توی شهر خودم هستم مامانم و دوتا خواهرام هستن اما وقتی میخو ...

هم بخاطر بارداری حساس شدم 

هم بارداری بدی داشتم 

هم سنم پایینه و تجربه کافی ندارم 

خاطره زایمانتو میخونم عزیزم خدا بچتونو براتون حفظ کنه ❤

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

دم نزدی از کجا بدونن دردتو

حامله ای حساس شدی

رسم مسخره ی سیسمونی فقط و فقط برای بستن دهن مردمه وگرنه ا ونا برا نوه شون نباید بخرن، شما باید برا بچتون بخرین

تو حالا غصه میخوری که چرا با میل و رغبت بسیسمونی نمیخرن؟؟ ؟

عزيزدلم قربونت برم ميفهمم غربت خيلي سخته من خودمم غريبم تو چيدن جهيزيه و تميز كردن خونه پدرم درومد تنهايي با بغض چيدم چون هيچ كسيو نداشتم😭😭😭

ولي به اين فكر كن تو يه مادري و بايد قوي باشي از طرفي هم حتما اين شرايط تو در آينده برات يه بازخورد و يه تمايزي خواهد داشت😊

فقط 37 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
#معجزه توراهه من مطمئنم❤️                                     واسه تيكرم يه صلوات مهمونم كنيد سوالاي تحصيلي يا آرايشيتونو ازم بپرسيد❤️
ابجی من شوهرم تهرانه واسه کار رفته من خونه تنهام بابام اینا ی شهر دیگه ان ...دردم گرفت بهشون زنگ میز ...

شرایط سختی داری عزیزم خدا همراهته غصه نخور خدا بزرگه وقتی نی نیمون بیاد دیگه تنها نیستیم حسابی از تنهایی در میایم 

من اخلاقم به مامانم کشیده خیلی معذبم و راحت نیستم فقط با شوهرم راحتم و یکم مامانم خیلی اخلاق بدی دارم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
واسه منم ۱۶ مهر زدن بابام اینا ی شهر دیگه ان خودم هستمو خودم ولی خدا بزرگه ...وقتش بشه میان الان شرا ...

ان شاءالله

مامان اینا شیرازن من یزد 

خواهرم اصفهان 

به خاطر همین میگم ما هم همینجوری سرکردیم

فقط 10 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1387

من دوتا بچه آوردم غریب و تنها..سیسمونی هم تک و تنها خریدم ..منی که اصا از بچه چیزی نمی دونستم ..انقد مسائل و سخت نکنید ..واقعا چیز ناراحت کننده ای من تو عنوانت ندیدم ..از خدا کمک بخواه فقط و فقط 

به فکر زایمانت باش

منم تنهایی رفتم زایمان کردم، دوساعت بعد زن داداشم اومد

صبحش مامان و خواهرام اومدن

اصلنم سخت نبود😁

فقط به نی نی فکر کن و سعی کن ریلکس باشی

اهنگای ملایم و قران گوش کن

از همسرت بخواه هواتو داشته باشه حساسی

چون حالا حالاها ادامه داره این حساسیت ها و دل نازکی ها

با مامانتم تونستی حرف بزن بگو دوس دارم بیای

عزيزدلم قربونت برم ميفهمم غربت خيلي سخته من خودمم غريبم تو چيدن جهيزيه و تميز كردن خونه پدرم درومد ت ...

ماام خدارو داریم عزیزم با تموم وجودم درکت میکنم خدا بزرگه فقط خداس که میتونه مرحم دلامون باشه ❤

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به فکر زایمانت باش منم تنهایی رفتم زایمان کردم، دوساعت بعد زن داداشم اومد  صبحش مامان و خواهر ...

زایمانت طبیعی بود ؟  😄

دلم پر بود اومدم اینجا دیدم خیلیا هستن که تو شرایط من بودن و هستن یکم امیدوار شدم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

عزیزم این حالت طبیعی هست به خاطر بارداری آدم حساس می شه خود من هم اینجور بودم اما واقعا بارداری در مقابل بچه داری هیچه پس الان حساس نباش من خودم تا دو هفته به زایمان سرکار می رفتم رانندگی می کردم و تنها دکتر می رفتم بنابراین خیلی ها در شرایط شما هستن اون موقع که کوچولوت بیاد بیشتر به کمک احتیاج داری مامانت هم اینو می دونه برای همین گذاشته اون موقع بیاد

1339