1421
1363

شهر غریبم تو نه ماه بارداری هیچ کدوم از اعضای خونوادم نیومد بهم سر بزنه فقط یه بار داداشم با زن داداشم عید اومدن اونم دوروز موندن خونه اینو اون رفتن .

مامانمو بابام منو با این وضعیت هر ماه میکشوندن شهرمون یه بار نگفتن خطرناکه شاید اتفاقی براتون افتاد نیاین ما میایم .

سر سیسمونی خریدن هر بار که میرفتم خرید با چشمای گریون میومدم خونه چون همه با ماماناشون میرفتن ولی من چی من بی کس و کار حتی نمیدونستم لباس سایز چند بخرم چه جنسی بخرم چنتا بخرم .

مامانم اینا از اول بارداریم گفتن شماره حساب بده پول بریزیم برا سیسمونی ولی من نمیدادم که اخرش قبول نکردن گفتن مردم میپرسن من نمیتونم دروغ بگم هیشکی نگفت برا نوه خودمون میخریم گفتن مردددددددم میپرسن .

روزها بوده نشستم برا بی کسیم گریه کردم شوهرم تنهایی جایی نمیزاره برم با این وضعیتم نه آرایشگاه تونستم برم نه کلاسای بارداریو شرکت کنم هر بار که میخواستم برم دکتر باید به مادرشوهرم رو مینداختم خجالت میکشیدم راحت نبودم 

الان معلوم نیست زایمانم کی باشه قرار بود برم شهرستان دکتر گفت نرو برات خیلی خطرناکه  مامانم اینا از وقتی فهمیدن هر روز زنگ میزنن چیشد نیومدی فلان بابات بیاد دنبالت بیارتت هواپیما بگیر بیا نمیگن شاید وسط راه دردت گرفت دردتو میخوای به کی بگی.

الان مامانم نشسته منتظر من دردم بگیره زنگ بزنم پاشه لباس جمع کنه بیاد مگه من الان بهش احتیاج ندارم ؟؟؟؟؟؟؟

من با کی راحت باشم بگم فلان چیزو میخوام بهمان چیزو میخوام اینجامو ماساژ بده اونجامو ماساژ بده به کی بگم بیا بمون پیشم بیمارستان 😔😢

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

نمیگم مامانم نامهربونه نه مامانم خیلی مهربونه 

بیشتر از هر کس دیگه ای تو دنیا دوسش دارم .

ولی خیلی دلم شکسته از اینکه دم نزدم از ناراحتیام از غصه هام ولی دیگه دلم داره میترکه 😢

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1401

اوه ه ه غصه نخور منم راه دور بودم خودمون پول سیسمونی دادیم برا زایمانم رفتم خونه مامانم ولی اونقدر ادا دراورد ک روز دهم با چشم گریون اومدم همون ده روزم خودمو ابجیم همه کارامو انجام میدادیم بعدشم خودم بودمو پسرمو همسرم با ی عالمه بی تجربگی 

خدا خودش کمک میکنه

1376

عزیزم توکل بخدا انشاالله که بسلامتی زایمان کنی بعدشم چرا این حرفارو گذاشتی تو دلت بمونه  حالا تو حاملگی هیچی ولی الان که نزدیک زایمانته به مامانت مستقیم بگو مامان جان خیلی دوست دارم زودتر بیای پیشم ووقت زایمانم اینجاباشی

وروزی آدمها یکبار برای همیشه ازچشمانت می افتند...مهم نیست نسبتشان چقدر نزدیک است ویاچقدر دور....مهم اینست تا ابد حسی به آنها نخواهی داشت!!!

یه همسایه داریم دختر اونم شهر غریب بود ولی اون آبجی داشت کوچیک تر از خودش اورد دوماه خونش نگه داشت اون بهش رسید کلاساشو با اون رفت پیاده روی هاشو با اون رفت خریداشو با اون رفت . عاشورا تاسوعا هم رفت خونه مامانش اونجا مامانش بهش رسید

دیروز مامانم زنگ زده میگه تنبل خانوم فلانی که یه هفته بعد تو بود زایید تو هنوز هیچ کارتو نکردی 

از غصه دوساعت بعد خداحافظی گریه کردم میخوام امروز که زنگ زد به روش بیارم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

منم مثل تو بودم عزیزم با این تفاوت من مادرم فوت شدن 

خدا به مادرت هزار سال عمر بده 

همه توقعاتت بجاست عزیزم ولی شاید اونام گرفتار زندگین

تو بارداری حساسی کاش یجوری بزرگمون کنن و روحمونو پرورش بدن که بدونیم خودمون باید از پس همه کارامون بربیایم

عزیزم چقد سخت میگیری شما دیگه داری مادر میشی باید محکم تر از این حرفا باشی که پشتوانه بچت هم باشی، منم شبی که دردم گرفت مامانم رفته بود کربلا با اینکه دکترم بهش گفته بود موقع زایمانشه، با مادرشوهرم رفتم بیمارستان، بیخیال میگذره نی نی رو عشق است که داره میاد با یه دنیا خیر و برکت

تو رابطه‌ای که قراره همش اشتباهات طرفو ببخشی... یه بار خودتو برای انتخاب اشتباهت ببخش و تمومش کن :)
1403
عزیزم توکل بخدا انشاالله که بسلامتی زایمان کنی بعدشم چرا این حرفارو گذاشتی تو دلت بمونه  حالا ت ...

همش میگن کی میخوای بیای خوب با هواپیما بیا نمیگن شاید دردت گرفت .

یعنی خودش نمیدونه من الان بهش احتیاج دارم یه نفرم ندارم یه لیوان اب دستم بده ؟ دیروز از صبح ساعت هفت تا سه از درد نمیتونستم پاشم از گشنگی داشتم میمردم اخرشم پاشدم نون پنیر با خیار خوردم دلم برا خودم میسوزه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه همسایه داریم دختر اونم شهر غریب بود ولی اون آبجی داشت کوچیک تر از خودش اورد دوماه خونش نگه داشت ا ...

خب گلم خیلی از اینا وظیفه شوهرت بوده که گفتی .اون کاری نمیکنه کمکت نیست؟ درسته آدم با مادر راحت تره ولی اگه مادرشوهرت دلسوزه چه اشکالی داره اونم کمکت کنه من آرزومه مادرشوهرم یه کم معرفت داشته باشه من یه کم از کارای مامانم کم بشه به اون بگم

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
**اللهم عجل لولیک الفرج**
1391