2410
2553
عنوان

بتای ۵۸.۷ بعد سه روز تاخیر

515 بازدید | 16 پست

بچها کسی با این بتا بوده که بعد بالا بره حالم خوش نیست میترسم اینم سقط شه ، چند ماه پیش سقط داشتم بعد دوازده روز بتام ۱۹۵۰ بود دکترم گفت خیلی کمه بعدش سقط شد تو هشت هفته ، اگه کسی شرایط منو داشته با این بتا کم 

خداجونم کنجدمو بخودت سپردم 

هیچ ربطی ب بتا نداره اگه یهو خیلی بالا باشه خطرناکه

نگران نباش توکلت ب خدا باشه ان شاالله این دفه بارداریتو بسلامتی طی میکنی منم یه سقط داشتم تو 8 هفته بعدش باردار شدم و مشکلی پیش نیومد خداروشکر بعدشم ک الان باشه باز باردارم ناخواسته😑

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

نه عزیزم مقدار بتا توی هر ادمب متفاوته بد به دلت راه نده انشالله صحیح و سالم میاد تو بغلت

خانمی فقط ببخشید یه سوال  تاخیرت رو چجوری حساب میکنی؟ با توجه تاریخ اولین روز پریودی قبلیت یا طبق سیکل ت

من سیکلام ۲۸ روزه اس ینی باید تاخیرم رو از روز ۲۸ ام سیکلم حساب کنم؟ یا تاریخ قبلیکه ۳۱ مرداد بود؟

برای سلامتی تو دلیم یه صلوات میفرستی مهربون♥️
خدا کنه از دیشب دارم دق میکنم جواب دیدم یادم از حرف اون خانم دکتر میفته که گفت بتات کمه تو سقط اولم ...

حرف الکی میزنن اصلا بتای کم و زیاد نداریم 

هرکی یه مدل بالا میره. 

فقط اونی ک خیلی نجومی بالا میره خطریه. 

بعدشم بتا که چیزی نیس من واس دخترم ساک حاملگی 5 میلی بود خیلی ریز. دکتر بی‌شعور بهم گف سقط میشه اینم مث قبلی چون ساکت خیلی کوچیکه و اینا حتی نوبت بعدی هم بهم نداد اینقد مطمن بود. 

و من بعد سه بار سونوی قلب رفتن بالخره ضربان قلبشو دیدم. جونم بالا اومدا. هرروز منتظر سقط بودم. 

تو سونو هام هر دفه یا کیسه زرده بود یا جنین بدون قلب و.... 

خدا خودش داده بود خودشم نگه داشت

بسپر ب خودش اگه بخواد هرطوری شده برات میمونه اگه ام نخاد که بازم هرکاری بکنی بازم صلاحت نباشه نمیمونه واس حرف دکترا الکی غصه نده خودتو... فقط اون باید بخواد... 

نه عزیزم مقدار بتا توی هر ادمب متفاوته بد به دلت راه نده انشالله صحیح و سالم میاد تو بغلت خانمی فقط ...

طبق ۲۸ روز منم سیکلم ۲۸ روزه اس

تمام هستی ام برای تو دلت فقط براااااای من.... مهرسامم
نه عزیزم مقدار بتا توی هر ادمب متفاوته بد به دلت راه نده انشالله صحیح و سالم میاد تو بغلت خانمی فقط ...

من از روز اولین پریودی قبلیم چون ماه پیش ۲۸ توم بود الانم از ۲۸ حساب کردم، من دورهام منظم نیست بین ۳۰ تا ۳۲ روزه، من ۲۵ عصر ۲۶ و ۲۷ یه نصف روز لکه بینی داشتم فک کردم که پریود دارم میشم واسه خودمم چکارا که نکردم وقتی لکه بینی افتادم گفتم زود پری بیاد برم برای ماه بعد اماده شم سه لیوان زعفرون دم کردم خوردم بعد ۲۷ دیگه از ظهر چیزی نیومد البته تو این چند روز یک روز قبلشم بی بیم منفی بود بعد ۲۸ یا ۲۹ بود  تازه یک هاله کوچیک انداخت ،یکی دو روز صبر کردم دیروز صبح زود رفتم ازمایش دادم که ۵۸ بود

2714
من از روز اولین پریودی قبلیم چون ماه پیش ۲۸ توم بود الانم از ۲۸ حساب کردم، من دورهام منظم نیست بین ۳ ...

اها خب اگه اونجوری حساب کنم که یه روز عقب افتاده

ولی اگه طبق سیکل ۲۸ روزه حساب کنم ۶ روز عقب افتاده

چکار کنم برم ازمایش بنظرت؟

برای سلامتی تو دلیم یه صلوات میفرستی مهربون♥️
اها خب اگه اونجوری حساب کنم که یه روز عقب افتاده ولی اگه طبق سیکل ۲۸ روزه حساب کنم ۶ روز عقب افتاده ...

بی بی زدی ، میخوای یکی دو روز دیگه صبر کن برو

2706