2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خواهر جان من نمیگم حق داشته چون من لاغر شدم بخدا قسم خودش دنیای عیبه از نظر ظاهری ولی به خداوندی خدا ...

عزیزم بازم میگم شما اعتماد بنفست کم شده و متاسفانه از همون اول اجازه دادی باهات اینجوری صحبت کنه یکبار جدی بهش بگو ببین فلانی تو خودت دنیای عیب و ایرادی اگ بروت نمیارم نمیخام خرد شی منم بی خاسگار و علاف تو نبودم و همچین زندگی سراپا خوشبختی برام فراهم نکردی ک بخای منتی سرم بزاری خاستی بشین و با احترام زندگیتو کن نخاستیم تمام حق و حقوقمو بده بسلامت برو اونجاها ک از ما بهترون منتڟرتن فقط خاهش میکنم گریه نکن گریه برا همه جواب نمیده برا شما جواب عکس داده گریه باعث شده جلوش ضعیف شی ..محکم باش ی چیز دیگ شما اگه ملکه بلقیس هم بشی بازم شوهرت ایراد میگیره چون صدرصد اون مشکل داره.خودتو چاق کن وابستگیتو بهمسرت خیلی کم کن کلاس برو از انزوا ببا بیرون با صدای بلند حرف بزن بخند موسیقی شاد باصدای بلند گوش کن گل بکار کتاب بخون ب کودکت عشق بورز و باهاش از قشنگیای زندگی صحبت کن غذاهای پرکالری بخور سعی کن تو آشپزی تنوه زباد داشته باشی..بخاطر کودک دلبندت و اینکه میبینی خودتم ب آرامش رسیدی و بعد میبینی همین شوهرتم پیشقدم میشه سمتت امیدوارم روی شاد و رنگیه زندگیتو بزودی ببینی😘😘

چشمان تو آفریقاست.. 
2456
عزیزم بازم میگم شما اعتماد بنفست کم شده و متاسفانه از همون اول اجازه دادی باهات اینجوری صحبت کنه یکب ...

اره اعتماد به نفسی نمونده قبلا همین شوهرم میگفت خدای اعتماد به نفسی وقتی به خاطر لاغری اشکمو در اورد میگفت بخدا فک نمیکردم گریه کنی همش میگفتم این که کم نمیاره بزار بگم اره اشتباه کردم باید همون بار اول میگفت لاغر شدی به جای زبون خوش و توضیح دادن سلیطه میشدم تا بفهمه هر حرفی رو نباید زد ... عزیزم من خیلی وقته بهش میگم ن مهریه میخوام ن حق و حقوق هروقت حس کردی دلت پیشم نیس و جای دیگست مردونه بیا بهم بگو تا مردونه تمومش کنیم اخه نمیخواستم این روزا رو ببینم که دیدم ... گلم ممنون از راهنمایی و دعای زیباتون که روز منو قشنگ کرد و بهم انرژی داد خدا بهتون ارامش و عشق واقعی و فرزند صالح ببخشه

دوست مهربونی که میخونی خیلی محتاجم به دعاتون اگه ممکنه یه صلوات برام بفرستین دلتون شاد لبتون خندون
2714
اره عزیزم عقدیم 😭😭تو عقد اینطوری کرده وای به حال بعد ازدواج 

اگر عقدین حتما تصمیم جدی ای بگیرین سر خونه زندگیت نرو بعدم بچه و بدبختی های بعدش

کسی که تو عقد اینطوریه معلومه بعدش چطور‌ خواهد بود 

حواست باشه به پدر مادرتم بگو هنوز راه برای برگشت هست

خصوصا مدارک خیانت و‌نگه دار که بعدها انشالله شخص دیگری برای ادامه زندگیت انتخاب کردی بتونی نشون بدی بخاطر خیانت جدا شدی 

حتما برو مشاوره

اگر اولین بارش نیست و‌عقد هم هستی حتما یک تصمیم جدی بگیر‌و‌به پدر مادرتم بگو که زیاد دیدی که یک وقت از روی سادگی‌و‌دلسوزی نیاین مدارک و از‌بین ببرن به شما هم بگن نه طلاق نگیر

بهشون بگو حتی ازدواج نکردن از ازدواج نامناسب کردن بهتره و اینکه بذارن خودت تصمیم بگیری چون شما میخوای باهاش یک عمر زندگی کنی

اگر عقدین حتما تصمیم جدی ای بگیرین سر خونه زندگیت نرو بعدم بچه و بدبختی های بعدش کسی که تو عقد اینط ...

مرسی عزیزم برای راهنماییات...فعلا باید گوشیشو درست کنم ..همه مدارک اونجاست ...

[QUOTE=105708808]اره اعتماد به نفسی نمونده قبلا همین شوهرم میگفت خدای اعتماد به نفسی وقتی به خاطر لاغری اشکمو در اورد ...[/QUOTخاهرعزیزمی💕💕💕💕

چشمان تو آفریقاست.. 
بچه ها اگه کسی شماره ما رو داشته باشه و جزءِ مخاطبامون باشه و عضو نی نی سایت هم باشه میفهمه ما کی هس ...

ن.منوقبلا خیلی تحقیق کردم هیچ کسی نمیفهمه کی به کیه  .تا اطلاعات واضح و دقیق تو تاپیکا نزاری لو نمیری تلگرام ک نیس خخخخخخ

(کاربری جدیدمه)خدایا دستمو بگیرفقط تومیتونی♡
بچه ها اگه کسی شماره ما رو داشته باشه و جزءِ مخاطبامون باشه و عضو نی نی سایت هم باشه میفهمه ما کی هس ...

نه.محاله

زندگی تجربه شب پره درتاریکی ست    زندگی چیزی نیست که لب طاقچه ی عادت از یاد من وتو برود🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒
2706