2410
2553
اصلا خیلی وقیحه طفلک پسرم

حیف اسم پدر روی چنین پست فطرتایی

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑                                                                          (❤خدایا❤ شکررررررت بابت انتخابم هرچه دارم ازتودارم💝میگه چشمام ازپا درش آورده عینک زدم شمارودرنیاره😎😁)                                                                                                                                 ❤لطفا برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات مهمونم کنید🙏❤
اذیت نشدی گلم ؟

خب طلاق ناراحتی و سختی های خودشو داره 

ولی بحث یک عمر زندگی بود چطور با مردی که حواسش پیش یه زن دیگه بود میتونستم زندگی خوبی داشته باشم؟

احتیاط شرط عقله تو عقد تمومش کردم 

مهریه رو بخشیدم - از کلی مشاور هم کمک گرفتم همه تایید کردن که جدا بشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
توکل به خدا

خداکمکت کنه انشاءا... به معصومیت اون بچه

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑                                                                          (❤خدایا❤ شکررررررت بابت انتخابم هرچه دارم ازتودارم💝میگه چشمام ازپا درش آورده عینک زدم شمارودرنیاره😎😁)                                                                                                                                 ❤لطفا برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات مهمونم کنید🙏❤
2714
اگر میبخشیدم که فکر طلاق و مهریه نبودم 

اگر واقعا میبینی به دردت نمیخوره و هدفت جداییه و باکره هستی و پدر مستطیع داری توافقی مهریه را ببخش یا سهم اندک بگیر و جدا شو

اگر بحث مهریه را پیش بکشی نمیتونی راحت جدا بشی هر چند حق حبس داری ولی راه طولانی در پیشه بخصوص اگر همسرت مالی به نام نداشته باشه

به فکر زندگی آینده ات باش

خیلی ها اینجا دروغ مینوسین

حالا مهم نیست هرجا هست انشالله خیر نبینه

دنـیا اگهـ عـدالتـ داشتـ ،مـرد همـ بکارتـ داشتـ
باکره نیستم 😭😭😭

طرف مجرده باکره نیست 

تو ک متاهلی 

شکر کن بچه نداری 

دنـیا اگهـ عـدالتـ داشتـ ،مـرد همـ بکارتـ داشتـ
2706