2737
2734

استارتر پست هاتوخوندم این مردمردزندگی نیست عاقل باش.

کسیکه توی عقدچندین بارخیانت کنه و ازخودش عکس بفرسته برای زنهای خراب وبگه من مریض جنسی ام مشخصه دیگه تکلیفتومشخص کرده ازالان خودت موندی که تکلیف خودتومشخص کنی اون دوستمون حرف درستی میزنن الان جدانشی خدای ناکرده بابچه بایدجدابشی ببین اون شوهرش پلیس بوده وخوب بوده اونجوری شده شوهرشماکه ازالان یک حیوونه که خودشومریض جنسی میدونه.

عکس خودشو لختی فرستاده بوده برای اونا؟؟

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑                                                                          (❤خدایا❤ شکررررررت بابت انتخابم هرچه دارم ازتودارم💝میگه چشمام ازپا درش آورده عینک زدم شمارودرنیاره😎😁)                                                                                                                                 ❤لطفا برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات مهمونم کنید🙏❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره عزیزم عقدیم 😭😭تو عقد اینطوری کرده وای به حال بعد ازدواج 

اگر اصفهان یا اطراف اصفهانی حتما از مشاورهای مرکز توحید کمک بگیر

منم تو عقد جدا شدم

الان واقعا خدا را شکر میکنم

شوهر من با این سابقه درخشان که چتاشونو دیدم بهم زنگ زنگ زدن خودش مستقیم اعتراف کرده که تا آخرش رفتم ...

شوهر شما پرو تشریف دارن بزن تو دهنش 

مرد کوچک آسمانی ...شیرینی حضورت چه زود به کاممان تلخ شد .
2728
خاک تو سرج ن ده ش کنم چه آشغال های پیدا میشن همینا زندگی مردم رابه خاک سیاه میکشن 

تو نی نی سایت دیدمش

دنـیا اگهـ عـدالتـ داشتـ ،مـرد همـ بکارتـ داشتـ
شوهر من با این سابقه درخشان که چتاشونو دیدم بهم زنگ زنگ زدن خودش مستقیم اعتراف کرده که تا آخرش رفتم ...

😔😔😔

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑                                                                          (❤خدایا❤ شکررررررت بابت انتخابم هرچه دارم ازتودارم💝میگه چشمام ازپا درش آورده عینک زدم شمارودرنیاره😎😁)                                                                                                                                 ❤لطفا برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات مهمونم کنید🙏❤
پلیس خوبم زیاد هست امثال شوهر من ذاتشون خرابه

ازش جدا شو مهرتو بگیر بزار تا آخر عمرش حقوقشو بده دست تو تا حالش جا بیاد

مرد کوچک آسمانی ...شیرینی حضورت چه زود به کاممان تلخ شد .
2738
عزیزم فرض کنم همسر من مدتی بشدت مریض شده یا خدای نکرده بر اثر اتفاقی نقض عضو ..شده خب این دلیل میشه ...

خواهر جان من نمیگم حق داشته چون من لاغر شدم بخدا قسم خودش دنیای عیبه از نظر ظاهری ولی به خداوندی خدا از روزی بهش بله گفتم نگاه به کسی نکردم پس اینا دلیل نمیشه حتی اونروزم گفت خاک تو سرمن هیچکس انگشت چیده تو نمیشه اما من خر شدم بخدا ولی من اعتماد به نفسم داغون شد له شد اخه نمیدونین چند وقتی بود هی میگفت لاغر شدی لاغر شدی هر چیم میگفتم من الان نرمالم قد۱۵۸ و وزن ۵۸میگفت ن من پر دوس دارم براش گریه کردم که والا به الله بخاطر شیر دادن به بچه ی تو لاغر شدم صبر کن از شیر بگیرمش دوماه بعدش عین قبل نشدم بعد بگو.... تازه الان ازش خبر دارم فک میکنم یعنی گوشیش در اختیارمه  ولی بازم از نظر جنسی عین قبل نیس سرده اینه ‌که اشکمو در میاره برام رابطه مهم نیس ها مهم اینه میفهمم کمم انگار که حسش کم شده

دوست مهربونی که میخونی خیلی محتاجم به دعاتون اگه ممکنه یه صلوات برام بفرستین دلتون شاد لبتون خندون
دیگ نمیزارم از ایران بره...اگر هم ببخشمش نه بهش گوشی میدم نه هیچی...

بنظرم نبخش بچه نداری نبخش سگ گوه خوردن خودش فراموش نمیکنه عزیزم کثیف بودن ادم رو هرز میکنه شوهرم یه دوست کثیف داشت میگفت ادمی ک بیفته توو لجن نمیتونه پاک بشه کافیه یبار کثیف بشی تا اخرش برات عادی میشه ارتباط با نامحرم 

ازش جدا شو مهرتو بگیر بزار تا آخر عمرش حقوقشو بده دست تو تا حالش جا بیاد

توی همین مراحلم فقط ناراحت پسرمم

الان چهار سالشه

چطور حضانتشو بگیرم به شدت وابستس بمن و از باباش فراری

قانون ما هم تا زن و مرد رو تو بغل هم با سه تا شاهد نگیری نمیشه اثبات کرد وگرنه راحت حضانت بچمو میگرفتم

پیج خوشمزه من @angel__dessert
2706