2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه خواهر من چجوری باور کنم ایراد از من نیس دلم نمیزاره باور کنم همش فک میکنم چون بچه شیر میدم لاغر ...

عزیزم فرض کنم همسر من مدتی بشدت مریض شده یا خدای نکرده بر اثر اتفاقی نقض عضو ..شده خب این دلیل میشه بلانسبت من برای خودم  توجیه بتراشم و برم دنبال ..؟نعزیزم تعهد زن و شوهری بالاتر از  اینحرفاس و ظاهر و تیپ و فلان معنی خودش رو تو زندگی عملن از دس میده..(البته زن همیشه باید مرتب باشه و این فرق میکنه) (نهایتش نمیتونم با نقصش بسازم جدا میشم حالا خدا را شکر ک شما نقصی نداری و فقط لاغری ک خیلیا آرزوشونه)..اگه اینطوره پس بهتره مردان ما تو اجتماع نرن چون خوشگلا زیادن ..سرکارخانم اگ لاغر شدی داری ب بچه ی اون شیر میدی شما باید جوری رفتار کنی ک همسرت بخودش اجازه نده همچین فکرایی کنه..احساس میکنم اعتماد بنفست کم شده

چشمان تو آفریقاست.. 
2728
شوهر منم نتونست بره سره قراررش چون من فهمیدم  حالا هروقت بروش میارم میگه من ک نرفتم سر قرار&nb ...

خاک تو سرج ن ده ش کنم چه آشغال های پیدا میشن همینا زندگی مردم رابه خاک سیاه میکشن 

2738
شوهر منم نتونست بره سره قراررش چون من فهمیدم  حالا هروقت بروش میارم میگه من ک نرفتم سر قرار&nb ...

شوهر من با این سابقه درخشان که چتاشونو دیدم بهم زنگ زنگ زدن

خودش مستقیم اعتراف کرده که تا آخرش رفتم باهاشون

الان میگه برگرد مگه چیکار کردم روشون گرفتیم مگه ؟

پیج خوشمزه من @angel__dessert
آره پلیس یگان ویژه 😐😏😏😏

چه بد اینا خودشون باید حافظ مردم باشن من شوهرم پلیسه تازه تو کلاناری کار میکنه با همه در ارتباطه اما پاکه پاکه حتی اگه خانومی بهش زنگ بزنه میگه تو بدار بفهمن زن دارم واسه شوهرت متاسفم بی غیرت 

مرد کوچک آسمانی ...شیرینی حضورت چه زود به کاممان تلخ شد .
2706