2737
2734
فکر میکنم این تایپک برای اینه داغ بشه و الکیه

شما اینطور فکر کن عزیزم...برا من اصلا مهم نیست داغ بشه یا نشه ..فقط دلم میخواست با چند نفر دردو دل کنم ..اگر میخوای اصلا گزارش بزن ...برام دیک هیچی مهم نیست 

میگه به خدا قسم با کسی رابطه فیزیکی نداشتم فقط چت و حرف و عکس بوده ولی دیگ باورش ندارم  

بگو حرف نزن فقط ساکت باش, دست و پا زدنت مشخصه خیلی کارا کردی

چقدر وقیحی که داری تو روی زنت از نداشتن  رابطه فیزیکی میگی, نه توروخدا برو داشته باش? بی لیاقت حامّال تو روحت و فکرت الودس بنیانت خراب شده😤

به آبروی دل قسم،تن به قضا داده منم💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بگو حرف نزن فقط ساکت باش, دست و پا زدنت مشخصه خیلی کارا کردی چقدر وقیحی که داری تو روی  از ...

به خدا راست میگی ....بهش گفتم چه فرقی می‌کنه فیزیکی و غیر فیزیکی ...هر دوش خیانته ...😭😭😭حتما باید بخوابی با کسی بی ناموس ؟؟کفتم کسی با خواهر خودتم اینکارارو میکرد چیکارش میکردی 

2731
من فکرمو گفتم فقط گزارش نمیزنم

اگر میخواستم پر بازدید شم عکس و اسکرین میداشتم و قضیه رو پیچ و تاب میدادم . ده تا میزاشتم روش...خدا منو بکشه اگر دروغ گفته باشم 

2738
اگر میخواستم پر بازدید شم عکس و اسکرین میداشتم و قضیه رو پیچ و تاب میدادم . ده تا میزاشتم روش...خدا ...

خدا نکنه من اینجور به ذهنم اومد شایدم اتفاقی که برات افتاده برام عجیبه

شوهل جونیم فقط سهم خودم بود از اول💙😘❤
2706