1421
1411
توکل به خدا

خداکمکت کنه انشاءا... به معصومیت اون بچه

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

اگر میبخشیدم که فکر طلاق و مهریه نبودم 

اگر واقعا میبینی به دردت نمیخوره و هدفت جداییه و باکره هستی و پدر مستطیع داری توافقی مهریه را ببخش یا سهم اندک بگیر و جدا شو

اگر بحث مهریه را پیش بکشی نمیتونی راحت جدا بشی هر چند حق حبس داری ولی راه طولانی در پیشه بخصوص اگر همسرت مالی به نام نداشته باشه

به فکر زندگی آینده ات باش

1390
1376
خواهر جان من نمیگم حق داشته چون من لاغر شدم بخدا قسم خودش دنیای عیبه از نظر ظاهری ولی به خداوندی خدا ...

عزیزم بازم میگم شما اعتماد بنفست کم شده و متاسفانه از همون اول اجازه دادی باهات اینجوری صحبت کنه یکبار جدی بهش بگو ببین فلانی تو خودت دنیای عیب و ایرادی اگ بروت نمیارم نمیخام خرد شی منم بی خاسگار و علاف تو نبودم و همچین زندگی سراپا خوشبختی برام فراهم نکردی ک بخای منتی سرم بزاری خاستی بشین و با احترام زندگیتو کن نخاستیم تمام حق و حقوقمو بده بسلامت برو اونجاها ک از ما بهترون منتڟرتن فقط خاهش میکنم گریه نکن گریه برا همه جواب نمیده برا شما جواب عکس داده گریه باعث شده جلوش ضعیف شی ..محکم باش ی چیز دیگ شما اگه ملکه بلقیس هم بشی بازم شوهرت ایراد میگیره چون صدرصد اون مشکل داره.خودتو چاق کن وابستگیتو بهمسرت خیلی کم کن کلاس برو از انزوا ببا بیرون با صدای بلند حرف بزن بخند موسیقی شاد باصدای بلند گوش کن گل بکار کتاب بخون ب کودکت عشق بورز و باهاش از قشنگیای زندگی صحبت کن غذاهای پرکالری بخور سعی کن تو آشپزی تنوه زباد داشته باشی..بخاطر کودک دلبندت و اینکه میبینی خودتم ب آرامش رسیدی و بعد میبینی همین شوهرتم پیشقدم میشه سمتت امیدوارم روی شاد و رنگیه زندگیتو بزودی ببینی😘😘

چشمان تو آفریقاست..
1427
عزیزم بازم میگم شما اعتماد بنفست کم شده و متاسفانه از همون اول اجازه دادی باهات اینجوری صحبت کنه یکب ...

اره اعتماد به نفسی نمونده قبلا همین شوهرم میگفت خدای اعتماد به نفسی وقتی به خاطر لاغری اشکمو در اورد میگفت بخدا فک نمیکردم گریه کنی همش میگفتم این که کم نمیاره بزار بگم اره اشتباه کردم باید همون بار اول میگفت لاغر شدی به جای زبون خوش و توضیح دادن سلیطه میشدم تا بفهمه هر حرفی رو نباید زد ... عزیزم من خیلی وقته بهش میگم ن مهریه میخوام ن حق و حقوق هروقت حس کردی دلت پیشم نیس و جای دیگست مردونه بیا بهم بگو تا مردونه تمومش کنیم اخه نمیخواستم این روزا رو ببینم که دیدم ... گلم ممنون از راهنمایی و دعای زیباتون که روز منو قشنگ کرد و بهم انرژی داد خدا بهتون ارامش و عشق واقعی و فرزند صالح ببخشه

اره عزیزم عقدیم 😭😭تو عقد اینطوری کرده وای به حال بعد ازدواج 

اگر عقدین حتما تصمیم جدی ای بگیرین سر خونه زندگیت نرو بعدم بچه و بدبختی های بعدش

کسی که تو عقد اینطوریه معلومه بعدش چطور‌ خواهد بود 

حواست باشه به پدر مادرتم بگو هنوز راه برای برگشت هست

خصوصا مدارک خیانت و‌نگه دار که بعدها انشالله شخص دیگری برای ادامه زندگیت انتخاب کردی بتونی نشون بدی بخاطر خیانت جدا شدی 

حتما برو مشاوره

اگر اولین بارش نیست و‌عقد هم هستی حتما یک تصمیم جدی بگیر‌و‌به پدر مادرتم بگو که زیاد دیدی که یک وقت از روی سادگی‌و‌دلسوزی نیاین مدارک و از‌بین ببرن به شما هم بگن نه طلاق نگیر

بهشون بگو حتی ازدواج نکردن از ازدواج نامناسب کردن بهتره و اینکه بذارن خودت تصمیم بگیری چون شما میخوای باهاش یک عمر زندگی کنی

آدم هاي مختلف نظرات متفاوت هم  دارند پس نظر هر كس ، قابل احترام است .
اگر عقدین حتما تصمیم جدی ای بگیرین سر خونه زندگیت نرو بعدم بچه و بدبختی های بعدش کسی که تو عقد اینط ...

مرسی عزیزم برای راهنماییات...فعلا باید گوشیشو درست کنم ..همه مدارک اونجاست ...

1391