2737
2734
عنوان

استراحت بعد از سزارین،بیاین مشورت

1310 بازدید | 18 پست

سلام دوستان

من برای زایمانم اومدم خونه ی مامانم اینا و خونه ی خودم یه شهر دیگست،

الان هفت روزه بچم به دنیا اومده

کارای نی نی رو خودم انجام میدم که. عادت کنم،ولی لباس شستن و بقیه کارا گردن مامانمه

اونجا که برم کاملا دست تنهام و شوهرم کارش خیلی سخته و بخواد هم نمیتونه کمکم کنه

بنظرتون بعد چند روز برم؟؟؟ 

تیکر تولد یه سالگی پسرمه،،، هر شب راااحت بخواب،خدا از چیزی که قراره فردا باهاش روبرو بشی ،خیلییی بزرگتره.  

شوهرم دو روز پیش رفت که بره سر کار

میگه یه هفته دیگه بمون ،بعد ببین حالت خوب بود،بگو بیام دنبالت

تیکر تولد یه سالگی پسرمه،،، هر شب راااحت بخواب،خدا از چیزی که قراره فردا باهاش روبرو بشی ،خیلییی بزرگتره.  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من هفده روز خونه مامانم بودم بعدش رفتم خونه  تنهايي از پسش برميايي اگ ني ني ارومه

آره خداروشکر ارومه

اگه برم اونجا،غذا و ظرف و لباس به کارام اضافه میشه

ي هفته خونه خودم بودم بعد دو هفته ام رفتم خونه مامانم تا پسرم بلاخره س ي ن ه امو گرفت و شر خورد برگشتم خيلي استرس داشتما ولي شوهرم گف بچه مونو خودمون بايد بزرگ كنيم مادرت بچه هاي خودشو بزرگ كرده 

تاچهل بمون من زودتر رفتم بعد دوباره دل درد گرفتم برکشتم تاچهل حتما استراحت کن

آخه سه هفته قبل زایمانم اومدم خونه ی مامانم ،چون می ترسیدم زود زایمان کنم

الان یه ماهه اینجام،دلم میسوزه برای شوهرم

2738
ي هفته خونه خودم بودم بعد دو هفته ام رفتم خونه مامانم تا پسرم بلاخره س ي ن ه امو گرفت و شر خورد برگش ...

خداروشکر ارومه بچم،برای سینه گرفتن هم مشکلی نداره

دو الی سه هفته  یکماه ب بعد دیگه سرپا میشی

بعد دو هفته برم خونه سختمه؟؟ دو هفته هم اونجا شوهرم حواسش باشه بهم

من بچه اولم بیست روز موندم بچه دومم پنج روز بعد. از اون تمام کارها خودم انجام میدادم

سزارین بودین یا طبیعی ؟

خداروشکر ارومه بچم،برای سینه گرفتن هم مشکلی نداره

پس خيالت راحت مشكلي نداري اولشم ك بچه ها مدام خوابن من تازه ي هفته قبل زايمانم اثاث كشي داشتم بعد زايمان وقتاي ك پسرم خواب بود خونه رو مرتب ميكردم 

خدا بزرگه من هميشه ميگم ي عمر خونه بقيه شلوغ و نامرتب بود و عذا هاشون ب موقع نبود حالا ما 

برا خودت مغز و خرما و اين چيزا بخر بخور ك هيچ وقت گرسنه نموني و جوونت باشير دادن گرفته نشه

2706