2726

من اگه بگم کاربریم لو میره فامیل دارم تو سایت

😑

ولی چند تا از فامیل های خیلی دورمون بازیگر های خیلی معروفین

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

هنرمند معروف ک از نزریک دیدم...یبار رضا صادقی باهام مصاحبه  کرد بعدشم نشستیم یساعتی حرف زدیم ..درکل ادمی نیستم ک خیلی تو حال و هوای ادم معروفا باشم

چشمان تو آفریقاست.. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اها راستی علی پروین دایی دوستمه ولی یه چیزی می گم نشنیده بگید شماره موبایل خیلی از بازیگرای معروف و ...

مگه تو چه شرکتی کار میکنی

راستی بگو چند تا از این مجرداشون دوست دختر دارن

سال ۸۸ تو شهرک اکباتان همسایه کناریمون حمیرا ریاضی و علیرضا اوسیوند بودن . خیییلی سر و صدا داشتن . یه بار رفتم تذکر بدم مثل وحشیا نعره میزد زنیکه . برادر زاده ش یه پسره بود اومد دم در معذرت خواهی کرد . شوهرشم از شوهرم معذرت خواهی کرد . دختر کم مغزشون همیشه تو راهروها با اسکیت میگشت یا بساط خاله بازی پهن میکرد تو راهرو. تا در خونه مون باز میشد میومد تو چارچوب در وامیستاد زل میزد به خونه . خیییلی رو مخ بودن . 

شوهر دوم بهاره رهنما میشه پسرخاله ی مامانه دوستم،تازه دوستمم رفته بود تشیع جنازه مادرشوهرش که بهاره رهنما اونجا بود دوستم داشته یواشکی ازش عکس میگرفته برای من بفرسته که بهاره مچشو میگیره بعد گوشی دوستمو از دستش میگیره😂

من نزدیکترین ارتباطم اینه که با یککککککککککککککککک عالمشون همکارم. اما خودم سر سوزنی معروف نیستم

رَبِّ هَبْ لِي مِنْ لَدُنْكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً ۖ إِنَّكَ سَمِيعُ الدُّعَاءِ ربِ لاتَذَرنی فرداً و انتَ خیرالوارثین
ول کن خاهر حوصله داریاااا همه درگیر قطع شدن سایتن

سایت برا شمام قطعه همش ؟؟؟؟

تیکر لاغری بعد زایمانمه...30 کیلو وزن اضافه کردم توی بارداری. . تا پایان تیکر ب وزن 65 کیلو میرسم🐰قول میدم 💪💪

امیر محمد تو عمو پورنگ اومده بود خونه همسایمون عروسی ا  فامیلاشون بود بچه ها دورش جمع شده بودن نگاش میکردن اونم شاکی شده بود و هی میگفت برید اونور البته بچه بود اونموقع  اون آقایی ک تو مختارنامه بازی می‌کرد رستم شده بود رو هم بالای 100 بار تو خیابون دیدم ی بارم تو پارک بودم نشسته بود نیمکت روبروییم بابام معلم پسر عموی لیلا اوتادیه محمدرضاشریفی نیا و الهام پاوه نژاد رو هم تو داروخونه دیدم 

2706