2410
2553
من تلفنی با پدر سیاوش خیرابی حرف زدم اون موقع بچه بودم زنگ زدم به پدر سیاوش بهش گفتم از پسرت خوشم می ...

شمارشو از کجا پیدا کردی حالا؟

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شمارشو از کجا پیدا کردی حالا؟

باباش و برادرش اورنگ آتلیه داشتن و ادرس اتلیه و شماره تلفونشونم گذاشته بودن تو مجله دیدم.تازه یادم اومد با آرش برادر سیاوش و زن داداش سیاوش رن اورنگم حرف زده بودم اونموقع 13سالم بود😆

پدرم تو برای من قوی تر از آنی  ک بمیری💔

من فقط میتونم بگم احسان خواجه امیری دوست همسر سابقم بود😂✌🏾

و اینم بگم که مهدی زاهدی که مثلا یه روزی واسه خودش اینفلوئنسری بود تو اینستا پسر داییمه🤦🏽‍♀️✌🏾

🤗حسِ خوب یَعنی مَن و توْ و دُختَرِمون تو مَزرعِه شُماٰلِ روستاٰ....🔗✌🏾
2720
باباش و برادرش اورنگ آتلیه داشتن و ادرس اتلیه و شماره تلفونشونم گذاشته بودن تو مجله دیدم.تازه یادم ا ...

بابا با کلاااااس  

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین
2714
بجه ها علی ضیا دوست خیلی صمیمی و نزدیک شوهرخواهرمه خیلی نزدیکن به هم. اونم چند بار دیدم خوش برخورد ...

انقد از همه خبر داره, بگو دوس دخترخودش تو چ مایه هاس؟؟؟ من قبلا ک مجری نیمروز بود خوشم میومد ازش

یکی از مجریای معروف صدا وسیما همکارم بود سالها و یکی دیگه از گوینده های اخبار مدیرمونه خوبه یا بازم بگم اها دیروز یکی از تهیه کننده و کارگردانای معروف سینمایی اومد شرکتمون از 7 صبح تا 2ظهر پیگیر کارای فیلم جدیدش که بیان تو شرکت ما برای مجوز فیلمبرداری (تا حالا بارها شده برای فیلماشون میان تو شرکت ما بازی می کنن) اقا همشم با من صحبت می کرد تنها خانوم اتاقمونم فکر کنم بدش نمیومد با یه خانوم گرم بگیره منم سرسنگین جوابشو می دادم حرف و حدیث نشه ولی خیلیا تا حالا اومدن شرکتمون مثل مهناز افشار - علی دایی - حامد بهداد - حامد کمیلی - پوریا پورسرخ - رامبد جوان و زنش سحر دولتشاهی- شاهرخ استخری - جواد رضویان - ابوالفض پورعرب - نیکی کریمی - شیلا خداداد - تعداد زیادی از مجریای معروف و خواننده ها و ................... یعنی خیلیای دیگه الان نمی شه بگم که همشونوم برای ساخت فیلم و ... کمترین حدش دو هفته ای اینجا بودن از همشونم سالم تر و بی ادعا تر و ساده تر ... شیلا خداداد و حامدکمیلی بودن یعنی همه عاشقشون شده بودن ولی هیچ وقت یادم نمی ره یه مدت سیاوش خیرابی خیلی معروف شده بود یه دختری نمی دونم از کجا فهمیده بود این میاد شرکت ما من و دیوانه کرده بود صبح تا شب زنگ میزد گریه و التماس تو مثل من سنت کمه هم جنسیم راحت تر می تونی درکم کنی  به سیاوش بگو بهم زنگ بزنه باهاش حرف بزن و ... همش میگفت شمارشو بهم بده اقا از دستش آسایش نداشتم اخرشم مجبور شدم به حراست بگم و ....

2706