1421
1363

من اگه بگم کاربریم لو میره فامیل دارم تو سایت

😑

ولی چند تا از فامیل های خیلی دورمون بازیگر های خیلی معروفین

این ریشه های پُر جان در عمق تشنه ی خاک این خانه را بسازند اندیشمند و دل‌پاک

هنرمند معروف ک از نزریک دیدم...یبار رضا صادقی باهام مصاحبه  کرد بعدشم نشستیم یساعتی حرف زدیم ..درکل ادمی نیستم ک خیلی تو حال و هوای ادم معروفا باشم

چشمان تو آفریقاست..

کلینیک ختنه نوزادان تهران اولین و قدیمی ترین کلینیک تخصصی ختنه در ایران 

برای اطلاعات بیشتر درباره ختنه نوزاد اینجا را کلیک کنید

1390
اها راستی علی پروین دایی دوستمه ولی یه چیزی می گم نشنیده بگید شماره موبایل خیلی از بازیگرای معروف و ...

مگه تو چه شرکتی کار میکنی

راستی بگو چند تا از این مجرداشون دوست دختر دارن

سال ۸۸ تو شهرک اکباتان همسایه کناریمون حمیرا ریاضی و علیرضا اوسیوند بودن . خیییلی سر و صدا داشتن . یه بار رفتم تذکر بدم مثل وحشیا نعره میزد زنیکه . برادر زاده ش یه پسره بود اومد دم در معذرت خواهی کرد . شوهرشم از شوهرم معذرت خواهی کرد . دختر کم مغزشون همیشه تو راهروها با اسکیت میگشت یا بساط خاله بازی پهن میکرد تو راهرو. تا در خونه مون باز میشد میومد تو چارچوب در وامیستاد زل میزد به خونه . خیییلی رو مخ بودن . 

شوهر دوم بهاره رهنما میشه پسرخاله ی مامانه دوستم،تازه دوستمم رفته بود تشیع جنازه مادرشوهرش که بهاره رهنما اونجا بود دوستم داشته یواشکی ازش عکس میگرفته برای من بفرسته که بهاره مچشو میگیره بعد گوشی دوستمو از دستش میگیره😂

خدایا فقط به معجزه خودت ایمان دارم
1376

من نزدیکترین ارتباطم اینه که با یککککککککککککککککک عالمشون همکارم. اما خودم سر سوزنی معروف نیستم

رَبِّ هَبْ لِي مِنْ لَدُنْكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً ۖ إِنَّكَ سَمِيعُ الدُّعَاءِ ربِ لاتَذَرنی فرداً و انتَ خیرالوارثین
ول کن خاهر حوصله داریاااا همه درگیر قطع شدن سایتن

سایت برا شمام قطعه همش ؟؟؟؟

فقط 11 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برا سلامتی نی نی👼 من هرکی صلوات فرستاد بگه براش صلوات بفرستم.  

امیر محمد تو عمو پورنگ اومده بود خونه همسایمون عروسی ا  فامیلاشون بود بچه ها دورش جمع شده بودن نگاش میکردن اونم شاکی شده بود و هی میگفت برید اونور البته بچه بود اونموقع  اون آقایی ک تو مختارنامه بازی می‌کرد رستم شده بود رو هم بالای 100 بار تو خیابون دیدم ی بارم تو پارک بودم نشسته بود نیمکت روبروییم بابام معلم پسر عموی لیلا اوتادیه محمدرضاشریفی نیا و الهام پاوه نژاد رو هم تو داروخونه دیدم 

دوتااز بازیجرای معروف مرد تو محلمونن الان جفتشم یادم رفت اسماشون و😐😐😐

قشنگ ترین حس دنیا اینکه که دوتا فرشته ی ناز تو دلت داشته باشی.... کوچولوهای مامان بی صبرانه منتظراومدنتونم....😍😍😍❤
1387
سهیلی؟

نميخوام شناسايي بشم بگم تابلو ميشه🙈

من يه دونه ني ني تپل و ناز و جيگر ميخوام پسرم باشه كه چه بهتر ولي مهمترش اينه كه سالم باشه،امضا خوندي برام صلوات بفرست دوست جون
1364