2703
2553
عنوان

خرید جهیزیه - کمکم کنید.فوریه

| مشاهده متن کامل بحث + 8704 بازدید | 81 پست
والا در حال حاضر 4،000،000 تومن دارم

کلیه سرویس چوب و گاز و ماکروفر و چای ساز و سرخ کن و چینی دم دستی مونده.
فاز 8 (دره بهشت) - پروژه رکن اسکان بین الملل
خوب قیمت خوب بگیر یه مارک مثب بوش خیلی خوبه ولی خیلی گرون یه مارک هم مثل پاناسونیک به نظر من خیلی خوبه و قیمتش مناسب
مجبور نیستی بری رو مارکی دست بزاری که خیلی گرون خوب ارزون بگیر
مهم کارایی نه مارک بعضی ها را فقط باید پول مارکشون بدی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باران جان من میتونستم بهترین جهیزیه رو ببرم یه چیزی حدود 30 تومن داشتم اما 18 تاشو دادم واسه خونه البته شوشو هم کل خونه رو به نامم زد به نظر من که خونه از همه چی واجب تره بقیه چیزا رو هم خوب میگیرم فقط از بعضی چیزا فاکتور میگیرم خرده ریزارو میتونی بسپری برات کادو بیارن یا بعداً بخری (اصل کاری ها رو خوب بگیر)
من همه خورده ریزا گرفتم
فقط چینی و اکروپال و سرویس چوب نگرفتم به نظرت کدوما نگیرم و پولشا بزارم رو خونه
اگه سرویس چوب نگیرم بد میشه
حیف که یخچالما ماه پیش گرفتم وگرنه یدونه کوچیک بر میداشتم الان من ساید گرفتم که جتی میترسم تو خونمون جا نشه و اگه بریم مستاجری چه جوری اینور اونورش کنم و ..
2720
1. سرویس خواب رو میتونی با 800 برداری (سعی کن پاتختیهاشو حذف کنی)
2. مبل با 1 تومن میتونی یه دست راحتی خوشگل برداری
3. جاکفشی یه جاکفشی کوچولوی ساده کافیه : 100
4. میزناهارخوری 4 نفره : 400 (اگه جا نداری نگیری بهتره اصلاً‌ واجب نیست)
5. گاز رومیزی : 600 (ایتالیایی بگیر)
6. ماکروفر : 250 (یه مدل ساده واسه یخ زدایی و گرم کردن)
7. چینی دم دستی : آرکوپال 6 نفره : 150
8. چای ساز : 100
9. سرخ کن : 150
چای ساز و سرخ کن رو بگو برات کادو بیارن (حتی ماکروفر هم میتونن کادو بدن)
باران جان کاش ساید نمیگرفتی الان خونه من ساید جا نمیشه تازه هزینه جابجایی و نصبش خیلی بالاس :

شما میتونی
1. مبلتو ارزونتر برداری یه راحتی شیک زیر یه تومن
2. ناهارخوری و بوفه رو میشه حذف کرد
3. میتونی بوفه کوچیک در حد 200 تومن برداری (البته چون توش باید کریستال بچینی خیلی هزینت میره بالا دست کم کریستال 1 تومن میشه)
4. سرویس خواب بیشتر از 800 پول ندی

تا جایی که میتونی پس انداز کن واسه خونه
فهیم جون اگه بودجه بندی کنی اصلاً پول کم نمیاری با این بودجه بندی من با 3.5 میتونی همشونو بگیری (همیشه کمتر از بودجت در نظر بگیر چون خرجای جانبی مثل هزینه حمل و ... زیاده) حالا 500 هم جای مانور داری
2714
دسته بندید حرف نداری دیبا هههههههههه خیلی با تجربه شدی
پایین تر هم هست میتونه پایین تر هم بگیره
جا کفشی بدون رخت اویزش 30 تومان با رخت اویز 100 میشه سرخ کن 80 تا 100 هم میتونی بگیری فرقی با هم ندارن از لحاظ کارایی
می تونی از این پلوپزهای چند کاره بگیری که حتی سرخ کن هم هستم هم از نظر قیمت هم از نظر جا خیلی خوبن
میز غذا خوری تو شهر ما که 4 نفر 250 هستا 400 که من یه مدل دیدم 300 بود خیلی هم قشنگ بود زن داداشم سه نفره گرفت 320 البته از این استیلی ها هست با صندلی چرم
سرویس خواب هم از 600 هست تا 800 و 900
با این حرفا کلا از خرید یه سری چیزام پشیمون شدم حالا که فکر میکنم میگم ای کاش حتی ماشین ظرفشویی هم نمی گرفتم و یا بخارشور به نظرم زیاد مهم نیستن
من سرویس قشق چنگال هم یه سرویس 18 نفر مجلسی گرفت یه 18 نفر دم دستی و خیلی چیزای دیگه
مثلا قابلمه هم چدن گرفتم
هم تفلون هم پیرکس هم لا ابی
خیلی وسایل بی خودی من گرفتم واااااااااااای
ای کاش دیبا قبالا وسوسم میکردی
سلام. مبارکه.
1- گاز فردار بهتره. اگه رومیزی بگیری من خیلی جاها دیدم که سطح روی کابینتهای دور گاز میسوزه و بقول معروف ورمیاد. تازه مجبوری کلی هزینه کنی فر برقی هم بگیری چون فر خیلی استفاده میشه مثلا به نظر من کیک توی فر خیلی بهتره تا ماکروویو.
2-من خودم مایکروویو سامسونگ دارم. خواهرم و مادرشوهرم سولاردام ال جی. فقط هم واسه گرم کردن استفاده میکنن. من توی مایکرو ویوم پیتزا و لازانیا و گاهی کیک و بال مرغ هم میدرستم که خوب سولاردام هم نیست.ولی عالیه.3- سرخ کن دارم و چرخشیه و 2 سال عروسی کردم تا حالا یکبار هم استفاده نکردم. خیلیییییییییییییییی پشیمونم چرا خریدم. اگه میخوای حتما بخری از این جدیدا که با روغن خیلی کم در حد چند تا قاشق سرخ میکنه بخر.
4-ظرف هم واسه دم دستت آرکوپال هم سبکتره هم تنوعش خیلیییییی زیاده و طرحهای شاد هم داره و زیادش هم میتونی بکنی.
5-غذاساز خیلییییییییییییییییی کاربرد داره. مارک براوون خیلی خوبه.زیمنس هم غذاسازهای متنوع و خوبی داره.
6-چای ساز که چاییش خیلی خوشرنگ و خوشمزه نمیشه اما از این مدلهایی که شبیه به سماور هست چاییش رو خوردم خیلی خوشرنگ و خوبه.
7- جارو شارژی از این مدلهایی که دلفینی بهش میگن اصلاااااااااااااااااااااااا و به هیچ عنوان نخر که پولت رو هدر دادی اصلا مکش نداره. من مارکهای مختلفش رو دیدم همه افتضاح. به نظر من جارو شارژی خیلی خوبه و کاربردی ولی از این دیواریها بخر مارک بلک اند دکر هم مناسبه هم خیلییی خوبه.
ﺧﺪﺍﯾﺎ ﻫﺰﺍﺭ ﺑﺎﺭ ﺷﮑﺮﺕ. ﺻﺪﺍﯼ ﻗﻠﺒﺶ ﻫﻢ ﺷﻨﯿﺪﻡ. ﺳﺎﻟﻢ ﺑﯿﺎ ﺑﻐﻠﻢ.
ای جانم باران جان انقد بالا پایین کردم که استاد شدم (با این حرفت موافقم که باید به نوع زندگی خودت و خانوادت نگاه کنی) من خیلی تنبلم مامانم تقریباً از همه وسایلاش استفاده میکنه اما من عمراً‌ از غذاساز استفاده کنم یا اصلاً‌ چای خور نیستم یا خیاطی بلد نیستم اهل غذاهای سرخ شده هم نیستم میشه به راحتی مواردی که برامون استفاده نداره رو حذف کنیم

قیمتا متفاوته تهران یه کم گرونتره من تختمو 600 گرفتم چند خیابون بالاتر 1.200 بود دقیقاً همین مدل حالا تهران ممکنه گرونتر هم باشه باید مراکزی که ارزونتره تو شهرتون برید ببینید پول کلاس مغازه رو ندید
من خودم حساب کردم حدودی یه 5 تومن دیگه لازم دارم البته بدون فرش چون اونا بابا بزرگم میخواد کادو بهم بده
نمی دونم میتونم اینا حذف کنم یا نه یا وسایلی که گرفتم برم عوض کنم یا ...
خیلی تو شک افتادم
البته سرویس چوب من میخواستم بدم بسازه چون قیمتش خیلی پایین تر از مغازهع میشه
2706