2726
عنوان

خرید جهیزیه - کمکم کنید.فوریه

| مشاهده متن کامل بحث + 8705 بازدید | 81 پست
منم در حال تهیه جهیزیه هستم فعلاً جز سرویس خواب و مبل چیزی نگرفتم اما در مورد مواردی که نام بردی یه تحقیقاتی کردم
1. گاز رومیزی
2. سولاردام ال جی
3. سرخ کن : نمیگیرم
4. ظروف چینی دم دستی : زرین (ساده) آرکوپال (شاد)
5. غذا ساز : نمیگیرم به جاش گوشکوب برقی براون
6. چای ساز : نمیگیرم کتری قوری کافیه برام
7. جارو شارژی : جاروهای دسته بلند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستان که تهران هستید دنبال خونه برای رهن و اجاره رفتین؟؟؟
من الان یک هفته ست دارم میگردم ولی هیچ جای مناسبی پیدا نکردم
من در بستر دلشوره های جوانی، صدای سفید شدن موهایم راشنیدم!
2728
به نظر من چیزی که احتیاج داری بگیر و ببین کارایش چیه اگه خیلی بخوای جدید بگیری خوب قیمتشون هم بالاست
مثلا چرخ گوشت 100 بودکه کاراییش و مارکش هم خوب بود کنوود هم بود حدود 300 که مدلش و قیافش جدید بود یه سری کارایی داشت که به نظرم اصلا بدرد نمی خورد پس لزومی نداره خیلی قیمت بالا بگیری
عزیزم من خود تهران نیستم اما سرویس خوابم شد 600 خیلی هم خوشگله (من پاتختی هاشو برنداشتم به جاش گفتم از زیر تخت برام کشو بزنه) - مبلم هم شد 1.300 (البته هنوز میز جلومبلی نگرفتم) - تازه از این کمتر هم میشه گرفت بستگی به بودجه و سلیقت داره
ما یه خونه نقلی 60 متری خریدیم من بخشی از پول جهیزیه رو واسه خرید خونه دادم تو این خونه میزنهارخوری جا نمیشه ممکنه دو تا صندلی کانتر بگیرم که پشت اوپن بشه غذا خورد ... میز جلو مبلی رو هم میخوام کوتاه و مستطیل شکل و بزرگ بگیرم که بشه روش سفره پهن کرد و خودمون رو زمین بشینیم میشه مثل کره ای ها بعنوان غذاخوری ازش استفاده کرد (از حدود 200 هست تا 400)
جاکفشی هم از این پهنا که جارختی هم داره میگیرم که مهمان واسه عوض کردن لباس تو اتاق نیاد از اینا که یه آینه قدی جلوش میخوره و کلی جای کفش داره حدوداً 250 درمیاد (البته هنوز جاکفشی و جلومبلی رو نخریدم)

ضمناً این جلو مبلی ها خودشون میز کناری هم داره و دو تا کشو هم میخوره
بهترین کارا کردی دیبا جون
وسوسم کردی
من هنوز سرویس خواب نگرفتم شوشوم داره دنبال خونه میگردیم اگه قیمتش پایین پیدا کنیم یا از ای مسکن های مهر بخریم وسوسه شدم واااای
2706