2733
2739

سلام دوست های عزیزم.💚هشتم (8) مهر دوشنبه میشه اول ماه قمری(صفر)

اونایی که به ختم واقعه علاقمندن فراموش نکنن گفتم فقط جهت یاداوری خدمتون

بگم از الان برنامه ریزی کنین برای ختمش.

این ختم برای رزق و روزی و حاجت های بزرگ بسیار مجربه و همچنین ایت الله قاضی و ایت الله بهجت ره خیلی سفارش کرده اند. انشالا حاجت روا بشین..

فقط ازتون خواهش میکنم اگه دلتون خواست بنده حقیر رو دعا کنید تا به حاجات قلبیم برسم

دوستان من سامارا هستم عضویتم سال 95بود ولی به دلایلی کاربری قبلیم حذف شد

چون اول ماه قمری دوشنبه باشد شروع کند به خواندن این سورۀ مبارکه با طهارت[وضو] و رو به قبله، روز اول یک مرتبه، روز دوم دو مرتبه و روز سوم سه مرتبه و همچنین تا چهاردهم چهارده مرتبه بخواند و بعد از تلاوت سورۀ مبارکه هر روز این دعا را بخواند :

يا مُسَبِّبَ الاَسْبابِ وَ يا مُفَتِّحَ الاَبْوابِ اِفْتَحْ لَنا الْاَبْوابَ وَ يَسِّرْ عَلَيْنا الحِسابَ وَ سَهِّلْ عَلَيْنا العِقابَ [الصِّعابَ]، اللَّهُمَّ إِنْ كَانَ رِزْقِي و رِزْقُ عِیالی فِي السَّمَاءِ فَأَنْزِلْهُ وَ إِنْ كَانَ فِي الْأَرْضِ فَأَخْرِجْهُ وَ إِنْ كَانَ فِي الْأَرْضِ بَعِيداً فَقَرِّبْهُ وَ إِنْ كَانَ قَرِيباً فَيَسِّرْهُ وَ اِنْ كانَ يَسِيراً فَكَثِّرْهُ وَ اِنْ كانَ كَثِيراً فَخَلِّدْهُ وَ اِنْ كانَ مُخَلَّداً فَطَيِّبْهُ وَ اِنْ كانَ طَيِّباً فَبارِكْ لي فيه وَ اِنْ لَمْ يَكُنْ يا رَبِّ فَكَوِّنْهُ بِكَيْنُونِيَّتِكَ وَ وَحْدانِيَّتِكَ اِنَّکَ عَلی کُلِّ شَیْءٍ قَدیرٌ وَ اِنْ كانَ عَلي اَيْدِي شِرارِ خِلْقِکَ فَانْزَعْهُ وَانْقُلْهُ اِلَيَّ حَيْثُ اَكون وَ لا تَنْقُلْنِي اِلَيهِ حَيْثُ يَكُون.

در پنجشنبه‌های میان این چهارده روز این دعا خوانده می‌شود:

يا واحِدُ يا ماجِدُ، يا جَوادُ يا حَليمُ، يا حَنّانُ يا مَنّانُ يا كَريمُ، اَسْئَلُكَ تُحْفَةً مِنْ تُحَفاتِكَ تَلُمُّ بِها شَعْثى، وَ تَقْضى بِها دَيْنى، وَ تُصْلِحُ بِها شَأْنى بِرَحْمَتِكَ يا سَيِّدى. اَللّهُمَّ اِنْ كانَ رِزْقى فِى السَّماءِ فَاَنْزِلْهُ، وَ اِنْ كانَ فِى الاَرْضِ فَاَخْرِجْهُ، وَ اِنْ كانَ بَعيدًا فَقَرِّبْهُ، وَ اِنْ كانَ قَريبًا فَيَسِّرْهُ، وَ اِنْ كانَ قَليلاً فَكَثِّرْهُ، وَ اِنْ كانَ كَثيرًا فَبارِكْ لى فيهِ، وَ اَرْسِلْهُ عَلى اَيْدى خِيارِ خَلْقِكَ، وَ لا تُحْوِجْنى اِلى شِرارِ خَلْقِكَ، وَ اِنْ لَمْ يَكُنْ فَكَوِّنْهُ بِكَيْنُونِيَّتِكَ (بِكَيْنُونَتِكَ) وَ وَحْدانِيَّتِكَ. اَللّهُمَّ انْقُلْهُ اِلَىَّ حَيْثُ اَكُونُ، وَ لا تَنْقُلْنى اِلَيْهِ حَيْثُ يَكُونُ، اِنَّكَ عَلى كُلِّ شَىْ ءٍ قَديرٌ، (يا حَىُّ يا قَيُّومُ يا واحِدُ يا مَجيدُ يا بَرُّ يا كَريمُ) يا رَحيمُ يا غَنِىُّ، صَلِّ عَلى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ تَمِّمْ عَلَيْنا نِعْمَتَكَ، وَ هَنِّئْنا (هَيِّئْنا) كَرامَتَكَ وَ اَلْبِسْنا عافِيَتَكَ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چون اول ماه قمری دوشنبه باشد شروع کند به خواندن این سورۀ مبارکه با طهارت[وضو] و رو به قبله، روز اول ...

اولاممنون که یادآوری کردین ثانیااین دعای بعدشو بایدبعدازهربارخوندن سوره بخونیم یااینکه بعدازخوندن تعداداونروزبخونیم 

روی دستش پسرش رفت ولی قولش نه،لطفا لایک نکنید ممنونم                 
اولاممنون که یادآوری کردین ثانیااین دعای بعدشو بایدبعدازهربارخوندن سوره بخونیم یااینکه بعدازخوندن تع ...

سلام دعا هر روز در پایان ختم خونده میشه.یعنی هر روز فقط یکبار در پایان.

2738
میتونه بخونه هیچ مشکلی نداره

تو عربی انگار غروب روز مثلاً یکشنبه میگن شب دوشنبه اس

حالا ما قبل از غروب سه شنبه شروع کنیم به خوندن که نره جزء سه شنبه؟؟؟

باید تا ۱۴ روز بخونیم؟؟؟؟؟

حتماً هرروز تو ساعت مشخصی بخونیم؟؟؟؟

2706