1421
1411

من تو شرایط خیلی سختی باردار شدم، پدرم پارانوئید گرفته بود و مادرمو یه مدت جدا از پدرم نگهداشتیم و این خیلی سنگین افتاد برام، از طرفی تو اوج این شرایط سخت و شوهرمم درسشو ول کرده بود به صورت معجزه من باردار شدم، منو شوهرم هر دو توان بچه دار شدن نداشتیم و اصلا احتمالا بارداری نمی‌دادم چون خودم کیست داشتم و شوهرم واریکوسل، اصلا آمادگی بارداری نداشتم چون اقدامی برای بهبود خودمون تو اون گیر و دار نکرده بودیم، بابام چون شوهرم دانشجو بود ساپورتمون می‌کرد اما با این اتفاق ها دیگه خانواده کلا بهم ریخته بود و شوهرم مجبور شد درسشو که با رتبه 23 شهید بهشتی قبول شده بود ول کنه بچسبه به زندگی، تا اینکه 4 روز قبل زایمانم بابا مامانم مشکلشون حل شد و مامان بابام برا زایمانم اومدن تهران 😍

اما این تنش ها اثر خودشو روم داشت و دخترم سوراخ قلب داشت و من کمی افسردگی بعد زایمان گرفتم ازون طرفم سر خرید خونه املاکی کلاه سرمون گذاشت و من بیشترین تنش زندگیم رو کشیدم، خودم دقیقا از یه مقطعی به بعد میدونم بهم ریختم، الان برا تربیت دخترم حس میکنم اون کشش و اعصاب لازم رو ندارم و زود عصبانی میشم، به شوهرم میگم بذا قرص آرام بخش بخورم تا با دخترم بهتر برخورد کنم اما قبول نمیکنه میگه طوریت نیست نمیخواد بپذیره 😤، اینم بگم شیر نمیدم و دخترم شیرخشکی هست، خیلی عذاب وجدان در برابر دخترم دارم 😔😔، به نظرتون چیکار کنم؟ 

تعداد رای : 29
نظرسنجی
.....
15
51%
........
14
48%

شوهرت قرار نیست بدونه شما چیکار میکنی اول چند جلسه برو مشاوره اگه نیاز داشته باشی ارجاعت میده به روانپزشک و اونم دارو تجویز میکنه!جلوی شوهرتم از این حرفا نزن پس فردا هر جا کم بیاره میزنه تو سرت!

میشه لطفا واسه شادی روح مامانم صلوات بفرستین  فاطمه در راه رسیدن به سلطنت!  

بعد از زایمان هنوز شکمت بزرگه ؟ من از ماماشاپ گن خرید برای شکمم فقط ۲ ماه استفاده کردم، معجزه کرد. 

کلی گن دارن که همشونم ترکه. من که واقعا راضی بودم

حتما سر بزنید

1401

عزیزم کمی افسرده ایه

یه مشلور حالتو خوب میکنه 😍

دخترتم هدیه غیرمناظره ای بود از جانب خدا

گرون قیمت را ول کن آدم باید بوی اعتماد بده.....گرون قیمت ترین عطر را هم که بزنی اگر اعتماد نباشد هیچ چیز درست نیست پس کاری کن تا بهت اعتماد کنن و آن اعتماد را هیچ وقت با یک اشتباه از بین نبر....!
1376

انرژیتو مثبت کن انقد تلقین نکن بخودت حتی اگ هم افسرده باشی 

مشکلات من انقد بیشتره ک جا گفتن نیست

نمیدونم چمه .گیجم ضعف دارم حس خوبی ندارم .شما نمیدونین چمه😖😥😶🥴
دکتر رفتی که میخوای قرص بخوری؟ به نطر من پیش یه روانشناس برو تا با حرفاش ارومت کنه نه روانپزشک که ب ...

آخه خود شوهرم خیلی ازین مطالب و کتاب ها با حوصله برام میخونه و باهام صحبت میکنه اما من میدونم یکم کششم کم شده 😔

شاید کمبود آهن داره بدنت

فقط 33 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یا امام رضا به تو توسل کردم نا امیدم نکن از خدا بخواه به منم نی نی سالم بده و دل همه ی منتظرا رو شاد کنه
1403

قرص خوب نیست. بغیر از اثرات بد دیگه که روی قسمت دیگه میذاره وابستگی به دارو پیدا میکنی. میای ابرو رو درست کنی چشمو کور میکنی.

مگر اینکه انقدر مشکل حادی داشته باشی که فقطبا دارو درمان پذیر باشه.

بنظرم داروهای گیاهی هر از گاهی نه مداوم بهتره. مثل بهار نارنج،گل گاو زبان، سنبل الطیب که برای آرامش اعصاب تجویز میشند. امتحان کردی؟ 

خدایا من به معجزه ات از اعماق قلبم ایمان دارم. ده اردیبهشت 1398
فقط کافیه یه متخصص اعصاب وروان خوب معاینت کنه چیز مهمی نیست نگران نباش سعی کن متقاعدش کنی.خوابت چطور ...

نه مشکل خواب و کابوس ندارم، اینقدر این وروجک خسته ام میکنه که در جا میخوابم 😅

ارتباطش چیه؟ 🤔

کمبود آهن و کم خونی باعث عصبی شدن و بی حوصلگی میشه یه آزمایش بده

فقط 33 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یا امام رضا به تو توسل کردم نا امیدم نکن از خدا بخواه به منم نی نی سالم بده و دل همه ی منتظرا رو شاد کنه
1391