2733
2734
عنوان

خانومای باردار میخام ی چیزی بگم

345 بازدید | 10 پست

چقدر به قرصایی ک تو بارداری تجویز میشه اعتماد دارین،من دوتا بچه دارم توبارداری اولم هم اسیدفولیک هم مکملا رو همرو ب موقع خوردم نتیجش چی شد یه بچه ی فوق العاده پرتحرک که بیشتر وقتا عصبیه،توبارداری دومم بخاطر مشکلاتی ک داشتم اصلا حتی ی دونه قرص و مکمل اول تا اخر نخوردم همه میگفتن بچت عقب مونده میشه حتما باید اسید فولیک و دیگه مبخوردی نتیجش چی شده یه بچه ی فوق العاده آروم و مودب که بخدا خودمم تعجب میکنم ماشالله سالم سالم هیچ مشکلی نداره انقدر فرق داره با اولی که میگم کاش تو اولیه هم نمیخوردم هیچی ،شنا چقدر قبول دارین این حرف و اخه تو همین نی نی سایتم خوندم که خیلیا میگن این قرصا باعث بیش فعالی بچه میشه

من الان ۳ ماهمه هنوز هیچ قرصی نخوردم بجاش انواع میوه ها رو ب اندازه میخورم ..برا پسرمم هیچ قرصی نخوردم بچم سالم هیچ مشکلی هم نداره

شما خیلی گلی😊 ولی ما باغچمون دیگه جا نداره😒

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

عزیزم اسید فولیک باید خورده شه کمبودش صد در صد باعث نقص لوله عصبی جنین میشه

حالا بعضی مادرا کمبود ندارن و مشکلی نیس اگر نخورن بعضیا کمبود دارن و مشکل ایجاد میکنه بخاطر همین میگن همه بخورن چون قابل تشخیص نیس

ربطی نداره..دوست منم هم سر اول خورد هم سر دومی...اما اولی کابوس بود دومی صداش درنمیاد...اصلا ربطی نداره 

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه

نمیدونم

من هر دوتاشونو کم و بیش خوردم،یکی نه یکی،زباد پیگیرشون نبودم.

اما اینام فوق العاده متفاوت ان.از دوره ی نوزادیه بچه اولم خاطره خوشی ندارم،بدترین روزام بود😥

اما این دومی انقدددد آرومه،تازه دارم طعم شرینی و خوشمزگیِ نوزاد رو میچشم😍هرچند پسرم نمیذاره درست و حسابی لذتشو ببرم،با اذیتاش😖😖😖

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
2738

منم بارداری دوقلو داشتم 

اسید فولیک نخوردم چون نمیدونستم حاملم

قرصهای ویتامین هم نخوردم 

اصلن هیچ قرصی نخوردم 

بچه هامم سالم وفووووق العاده پرتحرکن 

به نظرم ربطی نداره اصلن

اسمش را خودکشی نگذار...حتی نهنگی مثل من٬که عمق اقیانوس را دیده ٬دلش برای سواحل تو تنگ میشود...! 
نميدونم من خيليي مكملاي قوي دارم ميخورم وزيادم هستن 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️

دکتر بمنم داده الان چون بدنم خیلی ضعیفه چند روز خوردم ولی ابان نمیخورم دیگه راستش میترسم.اخه میگن بچه هایی ک اوتیسم دارن موقع بارداری زیاد بهشون مکمل رسیده واسه همین اینجوری میشن،الان فقط روزی ی دونه اسید فولیک میخورم