2733
2734

بچه ها چند بار خواستم تموم کنم این رابطه و عشق ۵ساله رو ولی بهم خورده اگه خدا نمیخواد پس چرا تموم نمیشه این رابطه و کمکم نمیکنه؟؟؟

حاجتم سرو سامون گرفتن من و دوست پسرمه کاراش جور شه بهم برسیمممم💔💔💔💔😭😭😭😭😭 چرا حاجتمو نمیگیرم؟چرا خدا صدامو نمیشنوه؟

خدایا منو به عشقم برسون بچه ها دعام کنین😔😔😔💔💔💔💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

شایدبه صلاحت نیس ..شایدهستو هنوزوقتش نشده..صبررر

❤💞بر چهره ی دلربای مهدیصلوات💞❤                       اللهم صل علی محمد وآل محمد                                           وعجل فرجهم                                                      

مادر من بعد ۸ سال رسید .. 😍

این کاربری دست دختر خالمم هست گاهی ی تاپیک تاپیکی میزنه خیلیییی کم ‌‌‌‌.. اون متاهل من مجرد خب پس ی وقتایی ی تناقضایی داره تاپیکا چون از دوتا جهان متفاوتیم  دختر خالم دیگه شماره نداشت ک با خط خودش کاربری بسازه ) من عضو کمپین تحریم همگانی نینی سایتم 😂از تاریخ ۱۰/۱ ( اول دی ماه ) ..‌هیچ تاپیکی نزنیم و هیچ تاپیکی هم شرکت نکنیم .. 🖐🏻 دق و دلی تموم گرونی ها و اعتراضایی که باید میکردیمو نکردیم توی زندگیمون رو سر سایت خالی کنیم؟ 😂😂 گناهه ( ولی شوخی در رفته متحد شیم این ماجرای عکس حل شه به حرفمون گوش کنن  ) 
2738

شما باید برای زندگیت تصمیم بگیری، اگر آدم بخواد کاری رو انجام بده راهش پیدا میکنه اگر نخواد هم هزار بهانه 

شما میخوای توی این رابطه بمونی چون کات کردن نه دلیل میخواد نه زمان 

اما درست شدن شرایط به همت شما دونفر بستگی داره ، امکانات و موقعیت از آسمون نمی افته پایین 

وقتی بچه دارمیشوید اجازه میدهید بخشی از قلبتان تا ابد بیرون از سینه بتپد
من این حاجتو داشتم ۷ سال نرسیدم اخرش.بیخیال شو تا مث من عمرت هدر نشده الان خوشبختم

واااای چقدر سخت چطوری فراموش کردی؟کنار اومدی؟

خدایا منو به عشقم برسون بچه ها دعام کنین😔😔😔💔💔💔💔

یا ب صلاحت نیست یا هنوز وقتش نشده، منم یکیو خیلیی دوست داشتم اصن دیوونش بودم، 3سال تمام هرشب نماز شب میخوندم تو هیچ کتابی نبود ک نماز حاجتی باشه و من نخونده باشم، درویشی شده بودم، دائم درحال ذکرو دعا،نگم براتتت روانیش بودم هرشب کارم گریه و التماس بخدا بود، اما نشد ک نشد الان 7سال از اون ماجرا میگذره و من هر روز و هر لحظه خدارو برای ندادن حاجتم شکر میکنم، بخدا اعتماد کن، با جرات بهت میگم اگه بخای ازش شاید همونو تده اما قطعااا بهترینو میده، 

2706