2737
2734
عنوان

برم سرکار یا نرم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 466 بازدید | 31 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم از من بهت نصیحت نرو. سر کاری که ازت بیگاری میکشن نرو. سر کاری که رئیست هنوز یاد نگرفته دوران برده داری تموم شده نرو.

این حرفا رو داره کسی بهت میزنه که چند سال آرزوش بود حتی شده مفتی بره یه جایی کار کنه فقط تو اجتماع باشه! الان عین چی پشیمونم. تو خونه موندن بهتر از اینه که به خاطر چندر غاز حقوق تن به هر بردگی بدی. تازه من به خاطر حقوق نمیرفتم به خاطر بودن تو اجتماع میرفتم الان پشیمونم. جالبه که رئیسم که نوکر گیر آورده حتی اجازه نمیدم استعفا بدم!

2728
من خودم بشخصه اصلا کار کردن خانم رو دوست ندارم   مجرد باشم خوبه ولی متاهلم و اصللااا کار بیرون ...

منم چون تازه عروسم دلم میخاد بشینم خونم و لذت ببرم اما میگم حقوقش خرج خونمونو میده با این گرونی ولی وقتی اذیتم میکنه دل زده میشم کلا..از طرفی هم نمیدونم چطوری بگم دیگه نیمام..روم نمیشه یجورایی

من ۵ ساله میشناسمش..قبلا هم پیشش کار کردم حقوق خیلی دیر میده فقط

خب شغل تو عوض کن چرا بیکار بشینی خونه در و دیوار نگاه کنی !!!! خدا بهت لطف کرده و دستت تو جیب خودت ولی انگار قدر نمیدونی !!!

دقیقا بهش بگو از بی برنامگی اینجا زندگیم بهم خورده یا قانون مند میشه یا میری خونه آرامش میگیری

الان بهش گفتم من رو این پول حساب میکنم کلی بدهی دارم خودم..الان شماره خسابم و گرفت اما بازم ماه آینده همین بساطه..حقیقتش خودم دیگه روم نمیشه بگم پولم و بده 

2738
وای خونه نشینی چی دیگه ادم از جامعه دور میشه دل مرده میشه برو یه کار دیگه پیدا کن به ریست هم بگوو ...

اره ..اما اخه روزی ک اومدم گفت حداقل این ترم و بمون..منم گفتم میمونم یعنی تا عید..الان داره بازی در میاره یکم اعصابم بهم ریختس..از طرفی میخام خودم بیمه بریزم واس خودم ماهی ۲۰۰ تومن میگم پولش و از کارکرد خودم بدم

چی بگم بهش نرم؟ اخه رو من حساب کرده برای یک سال

بکو یکی دیگه رو استخدام کن 

میخوام ازدواج کنم باید ب زندگیم برسم عروسی دارم

جهازمو نچیدم و...

آرامش خودتون رو فدای بی شعوری دیگران نکنید😊
وا برو سر یکار دیگه اینجوری که گفتی اصلاااااااا نمی صرفه برات بعدم حساب کرده که کرده  وقتی نم ...

یدفعه نرم بنظرت خوبه؟ بهش پیام بدم بعد عروسی من دیگه نمیتونم بیام ..هرچی هم گفت دیگه جوابش و ندم؟ رو در رو خجالت میکشم 

یدفعه نرم بنظرت خوبه؟ بهش پیام بدم بعد عروسی من دیگه نمیتونم بیام ..هرچی هم گفت دیگه جوابش و ندم؟ رو ...

آره بهش پیام بده بگو همسرم گفته دیگه بعد عروسی سرکار نرم

بعد بگو کسی رو جایگزین پیدا کردین میام ار تحویل می دم

یدفعه هم نرفتی نرو هیچ کاری نمی تونه بکنه از نظر قانونی بهت بدهکارم هست!

عزیزم از من بهت نصیحت نرو. سر کاری که ازت بیگاری میکشن نرو. سر کاری که رئیست هنوز یاد نگرفته دوران ب ...

چطوری استعفا بدم؟ خودمم ۸ ساله کار میکنم اصلا داغون شدم..کاش کار دولتی داشتم کاش بیمه داشتم اما الان برای مول تین کارو میکنم..اینم ک واس چندرغاز اذیتم میکنه..دلم میخاد لااقل بیمه بازنشستگیمو بریزم

2706