1920
1924
عنوان

برم سرکار یا نرم؟

345 بازدید | 31 پست

سلام بچه های گل..من انتشارات دانشگاه کار میکنم..محیط کارم امن و خوبه اما از خونمون دور هست و باید روزی ۸ تومن کرایه رفت و آمد بدم..حقوقمم زیاد نیست اصلا...همه اینارو میتونم برنامه ریزی کنم..فقط مشکلم با حقوقم هست که دیر بهم میده حتما باید بهش بگم حقوقم و بده! من کلی قسط دارم ..بهش گفتم اینارو میگه باشه اما بازم‌ ماه دیگه همین بساط هست..خیلی دل زده شدم از کارم

برای آبان ماه عروسیم هست ..ی دلم میگه بشینم تو خونم بدون دغدغه و استرس ی دلم میگه پول این کارو به یه زخمی بزنم ..اما وقتی یادم میاد سر حقوق دادن اذیتم میکنه دل زده میشم.بنظرتون چیکار کنم؟ اگ قرار باشه نیام چه بهانه ای براش بیارم؟ چون بهم گفته یک سال بیا!! اما قراردادی ننوشتیم اصلا

چقد بهت حقوق میده؟ 

فقط 11 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کلمات اختراعی بعضی از عزیزان نی نی سایتی👈سز😓معمولی رو به بالا یا معمولی رو به پایین که این مورد رو معمولا موقع نظر دادن در مورد قیافه کسی که عکس گذاشته به کار میبرن😐 توپر😐مگه آدم تو خالی هم داریم؟ 🤔😣. آز ینی آزمایش، ولن(ولنتاین)، شوشو(شوهر گرامی). پروف(پروفایل) ریپ(ریپلای).  رون پا؟! اینو دیگه واقعا نمیدونم کجای دلم بذارم😥آخرش از دست شماها خودمو با سیم شارژر آویزون میکنم به سقف 😲🤤😂

میدونستی با بیمه میتونی 

سرمایه گذاری کنی ؟

1922

من اگه بودم میرفتم زیادی تو خونه نشتن ادمو از جامعه دور میکنه

خدا جونم کمکم کن تو رشته ی تحصیلیم خیلی پیشرفت کنم و موفق بشم  ..... با پزشکی قبول شدن داداشم هم خوشحال ترم کن . دوستتت دااارم.
1911
1826

عزیزم از من بهت نصیحت نرو. سر کاری که ازت بیگاری میکشن نرو. سر کاری که رئیست هنوز یاد نگرفته دوران برده داری تموم شده نرو.

این حرفا رو داره کسی بهت میزنه که چند سال آرزوش بود حتی شده مفتی بره یه جایی کار کنه فقط تو اجتماع باشه! الان عین چی پشیمونم. تو خونه موندن بهتر از اینه که به خاطر چندر غاز حقوق تن به هر بردگی بدی. تازه من به خاطر حقوق نمیرفتم به خاطر بودن تو اجتماع میرفتم الان پشیمونم. جالبه که رئیسم که نوکر گیر آورده حتی اجازه نمیدم استعفا بدم!

1918