2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چرا؟

خیلی اذیت میشم سنگ کلیه گرفتم😣 دکترم گفت زایمان کردی میتونی درشون بیاری شبو روز ندارم از درد😥

#سکوت من#خودش‌یه‌دنیا‌حرفه...خدایا اول سلامتی پسرمو بهش ببخش☝بعد اون چیزی که بهت قول دادمو ازم بگیر😔
خیلی اذیت میشم سنگ کلیه گرفتم😣 دکترم گفت زایمان کردی میتونی درشون بیاری شبو روز ندارم از درد😥

خب به دکترت بگو چه کاریه

مجبور که باشی چاره ای نیست.. وگرنه 36 هفته هم بچه کامله خیلیا بودن سز شدن

تو مشکل داری اگه نداشتی نمیشد

2738
خب به دکترت بگو چه کاریه مجبور که باشی چاره ای نیست.. وگرنه 36 هفته هم بچه کامله خیلیا بودن سز شدن ...

دکترم چیزی نمیگه چون وزن بچم خوبه گفت میتونی ۳۶ هفته بیاری ولی خودم دلم رضا نیست میگم به درک درد بکشم ولی بچم کوچولو موچولو نباشه

#سکوت من#خودش‌یه‌دنیا‌حرفه...خدایا اول سلامتی پسرمو بهش ببخش☝بعد اون چیزی که بهت قول دادمو ازم بگیر😔
دکترم چیزی نمیگه چون وزن بچم خوبه گفت میتونی ۳۶ هفته بیاری ولی خودم دلم رضا نیست میگم به درک درد بکش ...

بابا دکترت گفته خوبه.. تو نی نی سایت خیلی 36 هفته کامل سز شدن

بازم میخوای چند روز صبر کن ولی برو به خودت آسیب میزنی

بابا دکترت گفته خوبه.. تو نی نی سایت خیلی 36 هفته کامل سز شدن بازم میخوای چند روز صبر کن ولی برو به ...

اره خیلی زجر میکشم جوری که نمیتونم بخوابم و بلند شم