2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من سالاد شیرازی چون همرو ریز ریز خورد میکنم خیارشو تقریبا بیشتر بعد کلی آبلیمو میریزم توش با نمک و پونه و نعنا خشک شده خیلی خیلی خیلی همه دوست دارن

تیکر رسیدن به آرزومه 😍😢😔میشه برای رسیدن به آرزوم یه صلوات بفرستین محتاج دعای شما و کمک امام رضام😍❤️😊ممنونم ازتون مهربونا💞🤗تیکر هدفمم هست😉گروه قرمز😬😳😟وزن اولیه 90 با قد 175😢😭😭وزن الان 86😔😔 وزن ایدآل 60😍😍 با یک اراده نیرومند، شرایط دیگر اهمیت چندانی ندارد ☹️من میتونم چون یه دختر کــــــوردم 😍😍پرچم کوردا بالاس.. به امید خدا هم واسه هدفم هم درست شدن زندگی منو همسرم... ایشالله که غصه تو زندگی هیچ کسی راه پیدا نکنه و هیچ زنی حسرت مادر شدن به دلش نمونه و هیچ پدری شرمنده ی زنو بچش نشه و هیچ جوونی محتاج دیگران نباشه واسه همه ی اینا یه صلوات دیگه هم بفرستین شما که زحمت کشیدین تا پایین اومدین و در آخر دوتا صلوات واسه سلامتی امام زمانمون بفرستیم هرچند گوشه ایی از بی انصافی ما بنده هارو نمیگیره ولی باز خودش کلی هست ❤️ اینم بگم هنوز مدرسه میرم 😬 ازدواجم کردم ☺️و عاشق شوهرمم😍😘 ای بلای تو به جانم که تو جانی و جهانی😘👑

منو لایک کنید بعدن بیام بخونم 

سالاد ماکارونی خیلی دوس دارم ولی بلد نیستم کی باید سسشو بزنم ک خمیر نشه

حضرت زین العابدین ع فرمودند: فردای قیامت خداوند مقامی به عمویم ابالفضل عنایت کند همه شهدا حسرت ببرند ب مقام ابالفضل

شیرازی😄😄😄دستورش ک واضحه فقط من کاکوتی و گل محمدی و نعنارو پودر کردم مخصوصا سالادشیرازی واسه همین همه از سالادم تعریف میکنن نمیدونن داخلش چیه منم نمیگم

زندگی فقط 100سال اولش سخته😅😄

ی سالاد هس اسم نداره من دراوردیع 😂ولی خیلی خوشمزس

کلم ریز میکنی کاهو میزنی کلم از کاهو بیشتر باشه دونه های ذرت ابپز شده بریز ی کم هویچ رنده شده ی کم فلفل دلمه ای کما

بعد سس درست کن ب مقدار زیاد بریز روش کلا خیلی حال میدع

سیب زمینی پخته نگینی

خیارشور نگینی

هویج پخته نگینی

کلم سفید خورد شده

کالباس نگینی

نخود فرنگی

ذرت 

سس مایونز با ماست و ابلیمو و نمک

همه رو قاطی کن بزا چن ساعت بمونه تو سس

ب نظرم خوشمزه ترین سالاد دنیاس😍

آدمی که رفتاراش اذیتت میکنه لزوما آدم بدی نیست؛ فقط آدمیه که به درد زندگیت نمی خوره..
منو لایک کنید بعدن بیام بخونم  سالاد ماکارونی خیلی دوس دارم ولی بلد نیستم کی باید سسشو بزنم ک ...

آخر سسشو بزن بزار خوب که ماکارانی ها پخت بزار تو آب کش که آبش گرفته شه با مواد قاطی کن بعد سس بزن تو سست هم آبلیمو و روغن زیتون بزن محشر میشه خمیر هم نمیشه فقط نزار زیاد ماکارونی هات زیاد پخته شن در حدی که سفتیش زیر دندون نباشه خوبه تو آبش هم روغن بزن که بهم نچسبن 

تیکر رسیدن به آرزومه 😍😢😔میشه برای رسیدن به آرزوم یه صلوات بفرستین محتاج دعای شما و کمک امام رضام😍❤️😊ممنونم ازتون مهربونا💞🤗تیکر هدفمم هست😉گروه قرمز😬😳😟وزن اولیه 90 با قد 175😢😭😭وزن الان 86😔😔 وزن ایدآل 60😍😍 با یک اراده نیرومند، شرایط دیگر اهمیت چندانی ندارد ☹️من میتونم چون یه دختر کــــــوردم 😍😍پرچم کوردا بالاس.. به امید خدا هم واسه هدفم هم درست شدن زندگی منو همسرم... ایشالله که غصه تو زندگی هیچ کسی راه پیدا نکنه و هیچ زنی حسرت مادر شدن به دلش نمونه و هیچ پدری شرمنده ی زنو بچش نشه و هیچ جوونی محتاج دیگران نباشه واسه همه ی اینا یه صلوات دیگه هم بفرستین شما که زحمت کشیدین تا پایین اومدین و در آخر دوتا صلوات واسه سلامتی امام زمانمون بفرستیم هرچند گوشه ایی از بی انصافی ما بنده هارو نمیگیره ولی باز خودش کلی هست ❤️ اینم بگم هنوز مدرسه میرم 😬 ازدواجم کردم ☺️و عاشق شوهرمم😍😘 ای بلای تو به جانم که تو جانی و جهانی😘👑
2706