2410
2553

سلام دخترا. سوالم همینه که روی عنوان هستش. من تازگیا با یه مرد آبانی آشنا شدم و میخوام ببینم اگه کسی با مرد آبانی تجربه دوستی یا ازدواج داره چه خصوصیات اخلاقی دارن و کلن قلقشون چیه؟

من دو تا مرد آبانی خوب میشناسم و دو تا بد😁

بچه ها یخچال فریزر الجی خودمو در حد نو مناسب جهیزیه خیلی کم استفاده کردم به نصف قیمت نو میفروشم. فقط تهران و کرج. خواستید منو ریپلای کنید زیر پستام. توی آخرین تاپیکم موجوده عکسش.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

عجب 

چی کار به آبانی بودنش داری 

تاثیر ماه تولد فکر نکنم به اندازه تربیت و محیط و تحصیلات و غیره باشه 

کلا این گزینه رو بی خیال شو 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»
2714

همسرم

۵ سال دوست بودیم ۶ ساله ازدواج کردیم

در یک کلمه بی نظیر با احساس مغرور غیرتی

چشم نخوره☺😁

عضو گروه زرد. وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ هدف اول ۶۵ هدف دوم ۶۲ هدف اصلی ۵۹

هم بابام آبانیه هم شوهرم؛ بنظرم مردای خوبین؛ بهترین خصوصیتشون مسئولیت پذیر بودنشونه؛ بدترین هم عجول و زود عصبانی شدن و اینکه دوست دارن هرکاری رو به بهترین شکل انجام بدن نمیدونم جز اخلاق بد حساب میشه یا خوب

به هرچه فکر کنید آن را به زندگی خود جذب خواهید کرد

من شوهرم ابانیه

فوق العاده اروم و اهل پول جمع کردن و پس انداز

برای خانواده ش یعنی من و بچش خیلی دست و دل باز ولی برای بقیه خیلی خسیس

ولی رابطه با همسرش رو سر سری میگیره

فقط ب فکر اینده هستن

خ سرد و کم حرفن

منم همسرم آبانیه... زندگی وروحیات متولدین هرماه دستخوش نوع تربیت فرهنگ وخیلی چیزای دیگه اس.. ولی درکل ابانیها قابل تحمل ودوست داشتنین 

آقا جون من هرجا چشمم به اسم مبارکت میخوره، اشکم روان میشه، قلبم به درد میاد. میگم  امکان نداره من از درگاهتون دست خالی برم. السلام علیک یاابا عبدالله الحسین(ع) 
2706