1421
1389

سلام دخترا. سوالم همینه که روی عنوان هستش. من تازگیا با یه مرد آبانی آشنا شدم و میخوام ببینم اگه کسی با مرد آبانی تجربه دوستی یا ازدواج داره چه خصوصیات اخلاقی دارن و کلن قلقشون چیه؟

وا اصن به این حرفا و ماه نیست قضیه ماه تولدو برای سرگرمی ما دنبال می کنیم همه مثله هم نیستن حتی دو قلوها

عطر تــــــو دارد این هـوا   ســر به هـوا تـــــرین منم❣

کلینیک ختنه نوزادان تهران اولین و قدیمی ترین کلینیک تخصصی ختنه در ایران 

برای اطلاعات بیشتر درباره ختنه نوزاد اینجا را کلیک کنید

1390

عجب 

چی کار به آبانی بودنش داری 

تاثیر ماه تولد فکر نکنم به اندازه تربیت و محیط و تحصیلات و غیره باشه 

کلا این گزینه رو بی خیال شو 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»

دوست پسرم مثل خودم ابانی هست

من کجا باران کجا......و راه بی پایان کجا........؟!.....آه از این دل دل زدن تا منزل جانان کجا.......هر چه کوی ات دورتر دل تنگتر مشتاق تر............در طریق عشق بازان مشکل آسان کجا..........
1376

هم بابام آبانیه هم شوهرم؛ بنظرم مردای خوبین؛ بهترین خصوصیتشون مسئولیت پذیر بودنشونه؛ بدترین هم عجول و زود عصبانی شدن و اینکه دوست دارن هرکاری رو به بهترین شکل انجام بدن نمیدونم جز اخلاق بد حساب میشه یا خوب

به هرچه فکر کنید آن را به زندگی خود جذب خواهید کرد

من شوهرم ابانیه

فوق العاده اروم و اهل پول جمع کردن و پس انداز

برای خانواده ش یعنی من و بچش خیلی دست و دل باز ولی برای بقیه خیلی خسیس

ولی رابطه با همسرش رو سر سری میگیره

فقط ب فکر اینده هستن

خ سرد و کم حرفن

منم همسرم آبانیه... زندگی وروحیات متولدین هرماه دستخوش نوع تربیت فرهنگ وخیلی چیزای دیگه اس.. ولی درکل ابانیها قابل تحمل ودوست داشتنین 

آقا جون من هرجا چشمم به اسم مبارکت میخوره، اشکم روان میشه، قلبم به درد میاد. میگم  امکان نداره من از درگاهتون دست خالی برم. السلام علیک یاابا عبدالله الحسین(ع) 
1387
دوست پسرم مثل خودم ابانی هست

چه جالب . منم ابانیم و خیلی به چیزا که توی طالع بینی نوشته شده راجع به خودم درست بوده ولی یه مسئله ای راجع به مردای ابانی نگرانم میکنه اونم اینکه همه جا نوشتن که اجازه میدن عشق به هوس تغییر کنه و کلا دوست دارن انگار با دخترای مختلف رابطه داشته باشن 

من شوهرم ابانیه فوق العاده اروم و اهل پول جمع کردن و پس انداز برای خانواده ش یعنی من و بچش خیلی دس ...

دقیقا منم این چیزا رو دیدم ولی یه چیزی که خیلی نگرانم کرده اینه که احساس میکنم یه کم هم هوس بازن و دوست دارن با دخترای دیگه هم باشن البته من چون توی رابطه اشنایی هستم این چیزا اتفاق میفته

1339