2737
2734
عنوان

کسی نفت و سس مایونز و برای از بین بردن شپش امتحان کرده😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 31376 بازدید | 91 پست
یه هفته هر روز برو حموم نرم کننده بزن زیاد بعد هی با شونه دندونه ریز شوته کن واسه من با این روش رف

دو.ماهه حمومیم هر روز با شامپو نرم کننده و شونه 

موهامون نابود شد اونا هستن هنوز

هیچ

شامپو داره بابا این کارا چیه😐

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سس رو من برا خواهر کوچیکم امتحان کردم تاثیر داشت بردمش حموم قشنگگگگگگ میدیدم وقتی موهاشو میشورم میریزن دست و پا میزنن لعنتیا :/// بعدشممم درست باید با شونه مخصوص شونه بشه و دسته به دسته شونه کنی نه معمولی مث همیشه بعدشم سرکه زدم به موهاش باز شونه کردم دو ساعتی تو حموم فقط داشتم مو شونه میکردم :/// بعد رفتم شامپوشو گرفتم با  همون شامپو خوب شد ملافه و رو بالششتیارم شستم 

سر بچت رو روغن نباتی بزن شب تا صبح بمونه بعد ببرش حموم و با شونه نانو شپش شونه کن و بعدش یه مشت نمک بریز رو موهاش و چنگ بزن و بعد بشور.موهای خودتم دکولره کن

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
2728
سس رو بزن سب بخواب صبح بشور بعد تو حمام سرکه سیبم با اب مخلوط کن بریز تو سرت ۵دقیقه بعد با اب خالی ب ...

امشب همین کار و میکنم واسه دخترم 

الان زدم سس و بمونه شب میبرم حموم

هیچ
2738

سوال؟ لطفا اعلام نتیجه بفرمایید::

با سلام ووقت بخير

1-دوماهه خودم ودخترم درگير شپش سر شديم .از داروخانه شامپو نلا به همراه روغن وپرمترين خريداري کرده واستفاده کرديم.مقطعي خوب ميشه وبعد از چند روز تخم شپش و تو سر ميبينيم.در ضمن لباس وملحفه رو چندين بار شستشو دادم .با گذاشتن روسري خارشهاي سوزني تو سرم شروع ميشه.تو رو خدا يه درمان قطعي بهم بديد تا ازشرش خلاص شيم.

تو کانال سرچ کردم چيژي نيومده.ممنونم از لطف شما

اجرکم عندالله

تو کانال فقط درمان بوسيله نوره بوده ميترسم موهام بسوزه وبريزه.

خود شپش تو سر رويت نميشه بيشتر تخم شپش.

ببخشيد طولاني شد

✅رشک یا تخم شپش خیلی دیر از بین میره حتما سر رو از اونها تخلیه کنید.

برای رفع باقی مونده شپش حتما کمی موهای ایشون رو کوتاه کنید و مجددا گند زدایی کنید اینبار با نرم کننده طبیعی کتیرا و گل ختمی رو بجوشونید از پارچه رد کنید صاف که شد آبشو بزنید به سر بچه مدتی بمونه بعد بشورید

می توانید گل ختمی رو با پنیرک بجوشونید.اسفندرو هم جدا باسرکه بجوشونید، بعداز اون باسس مایونز مخلوط کنید،و به سر بمالید، بعد از پنج ساعت شستشو بدین.

دستور دیگر

۱ قاشق غذاخوری اسفند

۱قاشق چای خوری صبر زرد

۱لیوان سرکه

۱قاشق غذاخوری گل ختمی رو بجوشونید بعد از ۵ دقیقه صاف کنید به ۱قاشق غذاخوری سس مایونز اضافه کنید بزارید ۴ساعت به مو بمونه.

۴_۵ دفعه تکرار کنید تا کاملا از بین برن

در هر صورت باید محیط گندزدایی بشه، گوگرد مایع خیلی عالیه.

برای محیطه آلوده از روشهای معمول باید استفاده کنید تا هوا سرد نشده اگه لازم هست شستشو انجام بدین این کار رو بکنید

لازم هست عرض کنم کسانی که شپش میگیرند علی رغم اینکه باید اون رو ریشه کن کنن خیلی هم ناراحت نباشند چون اگه سر کسی شپش بذاره دیگه ریزش مو پیدا نمیکنه این هم از محسنات #شپش

دو.ماهه حمومیم هر روز با شامپو نرم کننده و شونه  موهامون نابود شد اونا هستن هنوز

شامپو لیندان هم زدم

شده آیا گله از جان به خدایت بکنی؟اما هی نشود؛هی نشود؛هی نشود...لطفا واسم دعا کنید امید به زندگیم خیلی وقته صفر شده😭با مردم بی غم نتوان گفت غم دل...نه به انتظار کسی...نه انتظار از کسی...به زنده بودنم همین بس که میکشم نفسی...
2706