1428
1389
عنوان

اینترنت رایگان همراه اول

198 بازدید | 7 پست

اینترنت رایگان همراه اول

سلام دوستای عزیزم روشش رو توضیح میدم فقط هر کی نت گرفت برام صلوات بفرسته

کسایی هم ک باور ندارن اپراتور همراه اول ۹۹۹۰ زنگ بزنن بپرسن

بیشتر کسایی اینترنت میگیرن ک برنامه  همراه من رو اصلا نصب نکرده باشن همراه اول به کسایی ک برای اولین بار نصب کنن اینترنت و مکالمه رایگان میده

قبل هر جیزی اول برنامه همراه من رو دانلود کنین ولی اصلا واردش نشین بزنین رو این لینک 👇 بعد وارد برنامه همراه من بشین

این لینک باشگاه مشتریان همراه اوله. تو باشگاه می تونی کلی امتیاز جمع کنی و با امتیازات بسته های اینترنت، مکالمه و پیامک رایگان بگیری. به محض ورودت 20 امتیاز هدیه هم بهت می ده...

http://my.mci.ir/user/clubInvitation?invId=MNm2z8rG

بعد وارد برنامه بشین و مشخصاتتونو وارد کنید

برنامه ک نصب شد برین قسمت جوایز و طبق امتیازتون جایزه تونو انتخاب کنین

در ضمن هروقت گوشی تونو شارژ کردین حتما برین قسمت امتیاز گیری و امتیازتونو بگیرین چون طبق امتیازات بیشتر نت و مکالمه بیشتر میگیری

انشالله مشکلت حل بشه،اره منم از باشگاه فیروزه ای امتیاز و اینترنت گرفتم قبلا

فقط 2 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایاااا شکککررررررررتتتتتتت بخاطر معجزه ای که کردی......توکل کردم بر خداوندی که مهرش طوفان زدگان را کشتی نوح است......🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗خداوندا خیلی دوستتت دارم و ازت ممنونم بخاطر توراهی قشنگی که بهمون هدیه دادی...خداوندا قسمت همه ی منتظران کن منم یه روزی خیییلی منتظر بودم....اما به تو امید بستم و به خودت توکل کردم و از همه کس به غیر تو قطع امید کردم و تو مهربونی کردی و بهم بخشیدیش خدایااااا بی نهایت شکرت و شکرت وشکرررررتتتتتتتت ....

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1401