2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دختر عمه من سوپروايزر پرستار ١٢تومن ميگيره

خوشبحالشون پست ترین شغل معلمی هست 

فقط 1 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 
دختر عمه من سوپروايزر پرستار ١٢تومن ميگيره

یعنی فوق لیسانس داره

خدا جونم کمکم کن تو رشته ی تحصیلیم خیلی پیشرفت کنم و موفق بشم  ..... با پزشکی قبول شدن داداشم هم خوشحال ترم کن . دوستتت دااارم.
خوشبحالشون پست ترین شغل معلمی هست 

نه که معلما سختی کار دارن .بنظر من بالای یه تومن برای معلما حرومه .تابستون مرخصن .جمعه پنجشنبه مرخصن .هفتا ای دوبار میرن مدرسه .همیشه خدا هم ناراضین .ساعت 2 هم خونن .معلما خیلی از حقشون بالاتر میگیرن

نه که معلما سختی کار دارن .بنظر من بالای یه تومن برای معلما حرومه .تابستون مرخصن .جمعه پنجشنبه مرخصن ...

معلمی کار فرسایشی هست با روان ادم سرو کار داره پیر میکنه با سی وسه تا بچه یا نوجوان در حال بلوغ سروکله زدن کار آسانیه؟؟؟! اونم اینکه غیر اوناییشون که پارتی دارن تا چند سال باید برن کوره روستاها درس بدن، اگر سه ماه تعطیلی هم دارن حقوقشون هم از همه کمتره پس جای بحثی نیس 

فقط 1 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین