2726
عنوان

سرویس مرد برای دخترا

474 بازدید | 23 پست

نظرتون درباره سرویس مرد چیه .؟ من سرویس دخترم مرد هست دخترم کلاس سوم هست و کم رو هست .. میترسم  دلشوره میگیرم  بنظرتون سرویس مرد بد هست یا نه ؟؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من چندین سال سرویس داشتم همشونم مرد بودن وهمشونم میگفتم عمو بد نبودن برای من

دوره زمونش فرق کرده خواهر طفلی بچه هامون چقدر باید برای مواظبت ازشون محدودشون کنیم

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

من خودم به شخصه خوشم نمیاد، اما به دخترت یاد بده اگه چیزی ببینهدیا کاری باهاش بشه حتی اگه تهدیدش کنن بیاد بهتون بگه. من به دخترم یاد دادم، بهش گفتم حتی اگه کسی تو رو تهدید کرد و گفت مامان بابباتو میکشم یا تو رو میکشم. بیادبه ما بگو. ما به اقا پلیسه میگیم بندازتش زندان

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

منم همیشه سرویسام مرد بودند هیچوقت هم اتفاقی نیافتاد خدا رو شکر ولی الان خیلی جو بدی شده اگه مال خود مدرسه باشه بهتره یا برای دخترت یه سری مسائل رو توضیح بده که خدای نکرده اتفاقی نیافته

مانده ام در کوچه های بی کسی،سنگ قبرم رو نمیسازد کسی،سوخته ام خاکسترم را باد برد،بهترین یارم مرا از یاد برد

بستگی داره ولی امروزه به هیچکس اعتمادی نیس

اگه ادم خوب و قابل اعتماد باشه 

چ ایرادی داره

ب قول دوستمون اولین و اخرین نفر نباشه

هر چند فقط دختر نیس حتی پسر هم با راننده مرد مراقبت میخواد

فقط 15 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم گریه میخواد کجاست شونه هات🥀🖤کجا رفتی ای حس آرامشم؟🥀🖤میخوام شبایی رو که بارونیم 🥀🖤با آرامش دستات آروم بشم🥀🖤 https://abzarek.ir/service-p/msg/1817457 دلتنگتم همه کسم🥀

بهش یاد بده هرچی بشه بیاد بگه

وقتی میاد تعریف میکنه با ذوق و شوق گوش بده واگه کاره بدی کرده مثلا تو مدرسه شیطنت کرده همون موقع نگو وای چه کاره بدی و فلان  بعدا کم کم غیر مستقیم بگو بنظرت اگه فلان کاربد رو کنی باعث نمیشه مه اینجور بشه؟ 

تا بهت بی اعتمادنشه وازت نترسه 

بهش بگو مامان و باباها هرچی که بشه حتی بچشون اشتباهم که بکنه طرف بچشونن و کمکش میکنن اشتباهش رو جبران کنه

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
2706