2726

خیلیا رو دیدم میپرسیدن چجوری تگ کنیم؟؟

خب اولش که مشخصه باید اتساین بزارید

(👈@)

بعد جلوی اون اتساین اسم فرد رو تایپ میکنید

مثلا کاربری من queen_84هستش 

اول ی اتساین میذارم👇

@

دوم جلوی اتساین اسم رو تایپ میکنم👇

@queen.

سوم جلوی اسم خط فاصله میذارم👇

@queen_

چهارم جلوی خط فاصله؛(به لاتین)عدد رو تایپ میکنم👇

@queen_84    

پنجم وقتی نوشتم تموم شد کنار اتساین ی لیست از کاربری های مرتبط میاد که کاربری مورد نظر رو انتخاب میکنم👇

مثلا این بالا من وقتی کنار اتساین queenو خط فاصله رو نوشتم ی لیستی از کاربری ها اومد و کاربری مورد نظر رو انتخاب میکنم(اون جاهایی که فلش مشکی زدم اسم کاربری ها هست)👆

****نکته مهم:حتما وقتی اعداد رو تایپ میکنید باید اعداد رو به لاتین تایپ کنید نه به فارسی👇

(درسته که در هر صورت اعداد فارسی نوشته میشه ولی باید لاتین تایپ کنید اعدادرو👇)

یاسمنم ملقب به یاسی😍🌼انشاالاه خانوم دکتر آینده🤩میشه ی صلوات براس رسیدن به اهدافم بفرستی؟😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
آبی نمیشه برا من چرا

آبی نشد ولی تگ شدم

چون توی اون زنگوله میاد که شمارا در پست خود صدا زده

یاسمنم ملقب به یاسی😍🌼انشاالاه خانوم دکتر آینده🤩میشه ی صلوات براس رسیدن به اهدافم بفرستی؟😊

@queen_84    

.   ضربان قلبم دخترم ماهورا😍💋🤱                                          من دختر بدی بوده ام ! برای انکه پسری دوستم رادر ماشین ببوسد تمام خیابان را کشیک داده ام ! من به موتور سیکلت هایی که باسرعت از کنارم ردشده اند بلند گفته ام (سگ پدر..) من اینجور مواقع سرم رانینداخته ام پایین؛ مودب نبوده ام و شورش رادرآوردم ام !  زبانم دراز بوده ! من رژ لب هایم را بالای لبم زده ام ! من دختر قرتی فامیل بوده ام ! من دختر بدی بوده ام که روی ابرو ها و موهایش رنگ گذاشته !! دخترِ بدِ کمر باریک ..دختر بدِ زبان دراز ..دختربدی که وسط کتابهایش خوابش میگیرد ..انگشت تفی اش را به صفه میزند دختر بدی که هیچوقت آدم  نمیشود😍

واي مرسي عزيزم

.   ضربان قلبم دخترم ماهورا😍💋🤱                                          من دختر بدی بوده ام ! برای انکه پسری دوستم رادر ماشین ببوسد تمام خیابان را کشیک داده ام ! من به موتور سیکلت هایی که باسرعت از کنارم ردشده اند بلند گفته ام (سگ پدر..) من اینجور مواقع سرم رانینداخته ام پایین؛ مودب نبوده ام و شورش رادرآوردم ام !  زبانم دراز بوده ! من رژ لب هایم را بالای لبم زده ام ! من دختر قرتی فامیل بوده ام ! من دختر بدی بوده ام که روی ابرو ها و موهایش رنگ گذاشته !! دخترِ بدِ کمر باریک ..دختر بدِ زبان دراز ..دختربدی که وسط کتابهایش خوابش میگیرد ..انگشت تفی اش را به صفه میزند دختر بدی که هیچوقت آدم  نمیشود😍
آبی نشد ولی تگ شدم چون توی اون زنگوله میاد که شمارا در پست خود صدا زده

جدی؟ من نمیدونم چرا آبی نمیشه ولی اگه پیامش بیاد خوبه

خدایا... حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد💚💚🍃الله 
جدی؟ من نمیدونم چرا آبی نمیشه ولی اگه پیامش بیاد خوبه

یبار دیگه امتحان کن از تو لیست انتخاب کردی؟

@queen_84

آبی نمیشه ولی من تگ میشم چرا؟میزنه  شمارا صدازده😳

2706