2733
2734
عنوان

خانمایی که آی وی اف کردید

180 بازدید | 12 پست

دوستان من آمپول پیورگان نتونستم پیدا کنم بهم سینال اف داد داروخانه . این آمپول خیلی بده ؟ چیکار کنم من الان خیلی ناراحتم . از دیروز شروع کردم ولی خیلی ناراحتم . شماها تو سیکلتون چی استفاده کردید

و خدایی که به شدت کافیست ... 

من گونال اف رو استفاده کردم ولی انگار گیر نمیاد 

توکل به خدا دیگه چاره ای نیست خیلی از دارو های خارجی گیر نمیاد 

بعضی از دکترا قبول ندارن داروی ایراین بعضیا میگن فرقی نداره 

❤️👶🏻الهي شكر 👶🏻❤️ اللهم صل علي محمد وآل محمد وعجل فرجهم 
من گونال اف رو استفاده کردم ولی انگار گیر نمیاد  توکل به خدا دیگه چاره ای نیست خیلی از دارو ها ...

گونال اف خارجیه ؟ اره بخدا هلال احمر رفتم حتی نبود 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من براى iui گونال گيرم نيومد سينال اف زدم نتيجه خوبى هم داشت براى تخمكام

انشالله شما هم با همين كلى تخمك خوب ميسازنين از الان نااميدى خوب نيست بايد از الان فكراى خوب مثل خريد سيسمونى جذب كنين

من براى iui گونال گيرم نيومد سينال اف زدم نتيجه خوبى هم داشت براى تخمكام انشالله شما هم با همين كلى ...

اخه من ای وی افیم باید زیاد باشن فولیکولام

اگه تهران هستین داروخانه هلال احمر طالقانی داره من دو سه هفته پیش ک تو سیکل آی وی اف بودم گرفتم  ...

جدا . من کرجم اینجارو زیرو رو کردم ولی اگه پنج روز دیگه تو سونو نتیجه نده حتما میرم میگیرم . دکترم گفت چون دیروز سینال زدی پس فعلا همینو بزن فقط😢😢😢😢

2738

کلا پیورگان از همش بهتره چون کلا خارجیه 

به شماره  ۱۴۹۰ هم زنگ بزنی دارویی ک می خوای اسمشو بده بهت میگه چه داروخونه ای داره 

بعدشم اگ می خوای کلا از این دارو نتیجه بگیری بایدهر روز  سر ی تایم مشخصی استفاده کنی

دعا کنید این تیکر ب تیکر بارداری تبدیل بشه.
اخه من ای وی افیم باید زیاد باشن فولیکولام

منم تخمك زياد داشتم كه دكترم مجبور شد iui رو كنسل كنه البته بدنا متفاوته

توكل بر خدا ،ميگم اگه نتونستى پيدا كنى انشالله همينم جواب ميگيرى...

جدا . من کرجم اینجارو زیرو رو کردم ولی اگه پنج روز دیگه تو سونو نتیجه نده حتما میرم میگیرم . دکترم گ ...

حالا ایشالا ک با همینا نتیجه بگیری ولی من کلا داروی ایرانی رو قبول ندارم 

دعا کنید این تیکر ب تیکر بارداری تبدیل بشه.
کلا پیورگان از همش بهتره چون کلا خارجیه  به شماره  ۱۴۹۰ هم زنگ بزنی دارویی ک می خوای اسمش ...

خیلی خیلی ممنونم . من دیروز روز دوم سیکلم بود اصلا قرار نبود از دیروز دارو استفاده کنم .دیروز  صبح بخاطر کارای شوهرم رفتم مرکز بعد دیگه دکترم منو هم سونو کرد گفت از همین امروز شروع کن چون وقت نداشتم مجبور شدم سینال بگیرم

منم تخمك زياد داشتم كه دكترم مجبور شد iui رو كنسل كنه البته بدنا متفاوته توكل بر خدا ،ميگم اگه نتون ...

من با قرص ایرانیم حتی فولیکول زیاد میسازم . ولی آی وی افه نمیخوام ریسک کنم