2703
2553
عنوان

رفتم عطر ورساچه رو خریدم😍❤️

12331 بازدید | 30 پست

مرسی ازونایی که راهنمایی کردن بوش عاليهههههه.... خودش که خیلی گرون بود طرفای 600 و خرده ای.. ی شیشه کوچولو خریدم 90 تومن... واسه مصرف روزانه خوبه💜

تو انتهای تمام افکار منی😻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم مبارکه

اگه از ماندگاریش خوشت اومد بگو ما هم بخریم همون شیشه کوچولو رو

مـــــــرد که تو باشی...زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکــــــــرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانـــــــــووووووووووم بودن چه کیفی دارد.خدای مهربونم همیشه ازت پسری میخواستم عین شوهرم،شبیه مرد زندگیم...ممنونم به خاطر این هدیه شیرینت...مرسی که پسرک نازم شبیه باباشه...
2720

من همسرم ورساچه ابی داره بوش محشره محشر👌✌

خیانت فقط جنسی نیست .  خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن  لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت بود نمیکردی.🌹  .
یعنی از این عطر گرمی ها خریدین؟

نه گرمی نیس از خود ادکلن واسم ریخت تو ی شیشه کوچولو بدون اینکه چیزی قاطیش کنه... عطرا رو کلی چیز میز قاطیش میکنن

2714
بوش خنكه؟شيرين نيست؟

بوش خنک و ی کوچولو شیرینه خیلی ملایم و خوش بوعه.. من خودم خیلی رو عطر حساسم سرگیجه میگیرم ولی این خیلی ملایم و خوشبوعه

بوش خنک و ی کوچولو شیرینه خیلی ملایم و خوش بوعه.. من خودم خیلی رو عطر حساسم سرگیجه میگیرم ولی این خی ...

مباركت باشه گلم

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن
2706