2726

که یه اقایی درو باز میکنه اونام میگن منزل فلانی…

اون اقا هم میگه نه اشتباه اومدید اونام اول فکر میکنن ادرس اشتباه اومدن ولی چند بار ادرس میخونن میبینن نه درست اومدن

بچه ها لطفا برای بخشیده شدن گناهام و حاجت رواییم یه صلوات بفرستین التماس دعا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

که یه اقایی درو باز میکنه اونام میگن منزل فلانی… اون اقا هم میگه نه اشتباه اومدید اونام اول فکر میک ...

خب داره جالب میشه

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 

استارتر برا امضات صلوات فرستادم

از کربلا که امدی خواهی دانست فراق بهشت با ادم چه کرد!...،😔ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ❤️ممنونم حسین جانم ❤️            
2728

زنگ میزنن داییم میگن مارو مسخره کردی ادرس اشتباه میدی بعد داییم گفت که نه بخدا همین ادرس و خونشون اینجوریه داخل خونشون اول بری داخل کنار راهرو دستشوییه رنگ دیوارا خونه سبز روشن و خلاصه نشونی همه خونه رو میده مامان وخالم دوباره در میزنن میگن میشه ما یه دقیقه داخل خونه ببینیم 

زنگ میزنن داییم میگن مارو مسخره کردی ادرس اشتباه میدی بعد داییم گفت که نه بخدا همین ادرس و خونشون ای ...

پس درس حدس زدم جن بوده

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 

اون اقا هم با تعجب میزاره و اینا میبینن که همه چی واقعا عین گفته ها داییم حتی خواهرمم گفت من شاهدم که دختره همونجا زندگی میکنه مامان وخالم از اقاوخانمی ک اونجا زندگی میکردن سوال میکنن اونام جواب میدن چند سالی هست .

اونجا‌زندگی میکنن و قبل اون‌این خونه مال یه پیرزن‌بوده و از بقیه محل هم که سوال میکنن میگن ما همچین دختری با این مشخصات تو این محله نداریم اصلا مامان وخالم با تعجب میان خونه و اینارو به داییم میگن داییم شوکه میشه

تکراریه  اینو‌قبلا‌خوندم  دختره جنه

جنا هم دانشگاه میرن؟😂

از کربلا که امدی خواهی دانست فراق بهشت با ادم چه کرد!...،😔ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ❤️ممنونم حسین جانم ❤️            

و میگه خب بریم دم مغازه مادرش شاید ناراحته ازم واینا اونارو مجبور کرده اینجوری بگن بعدش داییم و مامان وخالم میرن به محل کار مادرش که ارایشگاه بوده ولی جز یه ساختمان خراب متروکه چیزی نمیبینن داییم کاملا هنگ میکنه 

جنا هم دانشگاه میرن؟😂

جنش لاکچری بوده

و تا مدت ها اصلا حرف نمیزد خیلی تغییر کرد ساکت شده بود چیزی نمیخورد دانشگاهشو ول کرد همش تو اتاق با خودش حرف میزد عکساشونو نگاه میکرد عصبی شد ه بود خیلی نگرانش بودیم نمیزاشت نزدیکش بشیم ماهم ترسیده بودیم ولی نمیدونستیم چیکار باید بکنیم 

2706