2733
2734

سلام ۷ماهی میشه ک عروسی کردم واز اول بخاطره عفونت شدیدم وضعیفی تخمدانم زیره نظره پزشک بودم دوماه قرص مدروکسی پروژسترون مصرف کردم ماه دوم بی بی زدم مثبت دراومد دیروزم ازمایشم مثبت بود حاله روحیم خیلی داغونه واصلا راضی نیستم.اشتها ب غذا وخوردنی ندارم همش توفکرم وسرم توگوشیه توروخدا بگین چیکارکنم😭😭شوهرم راضیه وخوشحال ولی من واقعا آمادگی نداشتم تازه ۲۱سالم شده بود🙁همش گریه میکنم استرس دارم شبا بااسترس پامیشم دلم نمیخاست زندگیم س نفره بشه هنوز.تازه واسه گرفتن گواهی نامه شرکت کرده بودم😟 حاله روحیم خیلی خیلی بده واز پدرمادرم خجالت میکشم هنوز حسه بچگی وراحتی میکردم ازاینکه ۹ماه باید زجر بکشم وهرلحظم درد وتهوع باشه میترسم چیکارکنم من😭😭😭😭

خداجونم مارو از این بلاتکلیفی ومشکلات مسخره نجات بده🙏واسه حل مشکلاتمون وخونه دار شدنمون یه صلوات میفرستین؟؟..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نه بابا اینقدر برای خودت از دوران بارداری غول درست نکن . سخت بگیری سخت میگذره آسون بگیری راحت میگذره . سعی کن از این دوران لذت ببری 

دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘
جلوگیری میکردی خب

جلوگیری طبیعی داشتیم تخمدانمم خیلی ضعیف بود نمیدونم ازکجا دراومد😭😭😭

خداجونم مارو از این بلاتکلیفی ومشکلات مسخره نجات بده🙏واسه حل مشکلاتمون وخونه دار شدنمون یه صلوات میفرستین؟؟..

عزیزم بی دعوت که نیومده بارداری نتیجه عملکرد شماست .زیر نظر دکتر هم بودی پس بی میل نبودی وگرنه راه جلوگیری زیاده .الان خداروشکر کن و به سلامتیت برس 

یک مقدار بخاطر بارداری هم هورمونهات بهم ریخته حساس هستی ، کمی بگذره عادت میکنی و روزهای بارداری خوبی رو تجربه میکنی 

وقتی بچه دارمیشوید اجازه میدهید بخشی از قلبتان تا ابد بیرون از سینه بتپد
2738

دوستم خوشحال باش برو خداروشکر بکن ک سریع باردار شدی مثل ما پات هرماه داخل کلینیک نازایی نباشه در حسرت بچه باشی خداروشکر

هنوز مادر نشدم،اما میدانم که خیلی دلم برای کودک نداشته ام تنگ شده.دلم لک زده برای کودکی که جای خالی اش تنها دغدغه زندگی ام شده.دلبندم هنوز ملاقاتت با خدا تمام نشده!تمام گفته ها وناگفته ها را تحمل کردم تا روزی تورا در آغوش بگیرم.بیا ک دیگر تاب نگاهای سنگین جماعت را ندارم!بیا و در مقابل دیدگان پدرت سر افرازم کن.راستش را بخواهی از روی پدرت هم خجالت میکشم.عزیزم،اینجا برای داشتنت دست به هرکاری زدم،هزار درد را متحمل شدم،من خودم را همین حالا مادر میدانم برای داشتنت از یک مادر واقعی هم بیشتر سختی کشیدم،بی منت!!!اما هیچکس مرا مادر خطاب نمیکند.میدانی تا تورا نداشته باشم هیچکس مرا مادر حساب نمی آورد..عزیزترین آرزوهایم،بیا و رویاهایم را سرو سامان بده

چطور میتونی این حرفو بگی؟

من ۲۳سالمه عشق بچم. رفتم براش ی تیکه طلا گرفتم هرروز بوسش میکنم و قربون صدقشم میرم ولی از ترس اختلافات با شوهرم نمیتونم اقدام کنم

همش دعا میکنم خدا خودت دلمو اروم کن بتونم نی نی بیارم جونمو بدم براش

حال ما با دود و الکل جا نمی‌آید رفیق💔 زندگی کردن به عاشق‌ها نمی‌آید رفیق💔 روح ما آبستن یک عمر تنها بودن است💔 طفل حسرت نوشمان دنیا نمی‌آید رفیق 💔 دست هایت را خودت ها کن اگر یخ کرده‌اند💔 از لب معشوقه‌هامان ها نمی‌آید رفیق...💔
خدااایااا این چ امتحانیه دگ ب یکی ک نمیخواد ب زور میدی  ب ما هم ک افتخار نمیدی😒😕

واقعا تو کاره خدا موندم😑

عزیزم بچه چه ربطی به گواهینامه داره.زبر و زرنگ باش همش نشین بخور بخواب.برو گواهینامه تو بگیر.کلاسهای هنری بود.بخدا بچه مانع هیچ کاری نمیشه مخصوصا وقتی کمک حال داشته باشی 

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
2706