2726
عنوان

اقدام بارداری

96 بازدید | 16 پست

سلام من ۲ماه اقدام کردم باردار نشدم این ماه میخوام اقدام کنم دکترم گف از روز ۱۱شروع کنم تا ۲۰روز یک شب در میان کیا اینجوری بودن جواب گرفتن ؟؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اسپرم هر ۳ماه یک بار تولید میشه برای آقایون اگه مشکلی از جانب هر دو طرف نباشه ایشالله نتیجه میگیرید منم ماه سوم اقدامم باردار شدم تو هر دوتا از بارداریام همینطور بوده

اللهم صلی علی محمد و آل محمد
اسپرم هر ۳ماه یک بار تولید میشه برای آقایون اگه مشکلی از جانب هر دو طرف نباشه ایشالله نتیجه میگیرید ...

چ خوب عزیزم،،، دکترم گف اقدام کن نشدی بیا سونو واژینال بشی شوهرمم ازمایش بده گف الان زوده تازه ۲ماه افدام کزذم البته دومین ماه با استرس و فکر و خیال این ماه میخوام خودمو ب بخیالی بزنم 

واقعاا خداکنه این ماه بشم اره ۲۰دیقه پاهامو بالامیدم صبح میرم دستشویی 

نگران نباش و استرس به دلت راه نده که دقیقا جواب عکس میده،از ته قلبم دعا میکنم شما و همه منتظرا به زودی یه جونه تو دلتون سبز شه

منم هفته هفتم بارداریم انشالا که قلبش تشکیل شه و تا نه ما بتونم ازش محافظت کنم

[QUOTE=105678715]نگران نباش و استرس به دلت راه نده که دقیقا جواب عکس میده،از ته قلبم دعا میکنم شما و همه منتظرا به زو ...[/QUOTمرسی عزیزم 

انشالله نی نیت قبلش نازش تشکیل بشه ب خوبی زایمان کنی 

دکترت چی گف قرصی نمیخوری امپولی نمیزنی 

سونو و ازمایشام سالم بودن همه ولی کلی برام قرص کلومیفن و متفورمین و...نوشت دو ماه خوردم بعد رفتم‌سونو دیدم کیست اوردم..بیخود بهم دارو داده بود دکتر...الان دارم عرق رازیانه میخورم دیگ ب دکترا اعتماد ندارم

2706