2737
2734
عنوان

شوهرم را باید ببرم پیش روانپزشک

888 بازدید | 73 پست

من یک هفته با پدر و مادر شوهرم قهرم خونشون نرفتیم

دیشب زنگ زده به پسرش میگه از باغ گوجه آوردیم بیا ببر

منم گفتم من خونه ی مامان بابات نمیان اون دفعه به من بی احترامی کردن از در خونشون نرفته تو منو برگردوندن بهم جواب سلام ندادن

داد و هوار کرده میگه تو غلط میکنی نمیای اونا بزرگترن هرچی بگن بگن، پدر و مادر شوهر ای بدتر از این ندیدی

دیشب عین روانی ها شده بود داد و بیدا می‌کرد با مشت میکوبند تو سرش، قرمز قرمز شده بود چشماش از حدقه زد بیرون، بعد دستشو مشت کرد سمت من عین هوگ شده بود فقط قرمز اون، منم ترسیدم رفتم تو اتاق پتورو کشیدم سرم

ببخشيد خنديدم خنده دار توصيفش کردي😂😂

راستی می دونستین که تو زندگیتون تا زمانی که یه چیزی براتون خیلی مهمه از همون موضوع ضربه می خورین؟ تا زمانی که آرزویی فکرتونو درگیر کرده و درموردش ترس و خوشحالی زیاد دارین اون آرزو برآورده نمیشه؟ می دونستید تو این دنیا هیچی از هیچی نباید براتون مهم باشه جز      خـــــدا؟ می دونستین یا نه؟ حالا بدونین یاد بگیرین که بدونین ... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تو نميدوني اين مردا هرچي هم خوب باشن تا پاي مامان جونشون بياد وسط رواني ميشن؟ روانيه مامانشونن 

ميشه لطف كنين براي درست شدن كار منو و همسرم يه صلوات بفرستين خيلي ممنون ميشم ❤️❤️
2738

به خدادنیا ارزش این قهر وکدورت رونداره، اوناهم جای پدر ومادرت، به مادر شوهرت گله کن بدون تندی باخوشرویی، ولی قهر نکنید

🤲 اللّهُمَّ عَجِّل‌ْ لِوَلِیِّکَ الْفَرَج 🤲
به خدادنیا ارزش این قهر وکدورت رونداره، اوناهم جای پدر ومادرت، به مادر شوهرت گله کن بدون تندی باخوشر ...

آخه چیکار کنم هربار رفتم خونشون تو چای و غذام دعا مینویسه منم میبرم باطل میکنم 

آره مامانشو بیشتر از من دوست داره😭😭😭😭

همشون همينن تو دستتو تا ارنج بكن تو عسل بذار دهنشون بعد اخرم ميگن مامانم مامانم مامانم 

ميشه لطف كنين براي درست شدن كار منو و همسرم يه صلوات بفرستين خيلي ممنون ميشم ❤️❤️
2706