2726

اگه کسی ازخانواده شوهر سیاست داری بلده لطفا درخواست بده و کمکم کنه سردرگمم... به جنون رسیدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

روزی صدبار ارزو میکنم کاش منم مشکل زندگیم این بود ک با خانواده شوهر ناسازگار بودم یا اونا بامن بد بودن فقط مشکلم همین بود ای کاااااش،ولی این بدبختی ک الان دچارش شدم نبود،خیانت نبود نبود نبووووووووود،واسه ارامشم و فراموش کردن موضوعی ک داره رنجم میده توروخدا دعا کنید از ته دلتون، حاملم دوقلو توروخدا دعام کنید

(دوقلو باردارم) میشه واسم دعا کنید مشکلم حل شه مریضیه خطرناکی نباشه با دلخوشی بمونم بالا سر بچه هام واسشون مادری کنم؟تورو خدا دعام کنید😭

رابطه تو با مادر شوهرت خوب کن کل تایپیکتو نخوندما ولی همون اولشو دیدم که گفتی خواهر شوهرت مشکله انگار ،منم مادرشوهرم حتی واسه زنگ زدن و سر زدن به ما باید از دخترش اجازه بگیره وقتی دعوتش میکنم قشنگ میگه باید فلانی بگه تا ما بیایم یعنی اون باید مجوز صادر کنه . منم رابطم خوبه با دخترشا نمیدونم چرا اینجری هستن 

دقیقا خواهر شوهر منم جدا شده و ۴۰ سالشه ، من که با سیاست نگه داشتم و گرنه رابطه مام میترکه خواهرشو یه جور مادرشو یه جور باید با سیاست نگه دارم توام کارت خیلی اشتباه بوده به نظرم عجله نکنید حالا که ۱ بار رفتید باز دعوا شده یه کم زمان بدید ولی به مادر شوهرت میتونی زنگ بزنی از اون حتی معذرت خواهی هم بکنبی بد نیست بگو نمیخوام از دستم ناراحت باشید و از این حرفا 

اگ زندگیتو دوست داری باید کوتاه بیای ، بعدشم رابطه ات فقط با سیاست باشه دوری دوستی باشه . ولی نگهشون ...

اره واقعا اذیت میشیم که باهیچکدوم ازخانواده شوهرم رابطه ندارم میخام اشتی کنم ولی سختمه چون غرورم خرد شده دیگه نمیدونم چیکارکنم

2706