1421
1411

هستین‌ ؟ (نه پس روحشونه)😑

تو راهم خواهم یافت فقط امیدوارم حوصله داشته باشی گوش هایت حرف های یک عمر بی خوابی را به زبان من بدهکار است😔

https://snapp.market?utm_medium=display&utm_source=Ninisite&utm_campaign=Oct-offer&utm_content=recipeتو يه ماماني!

پس وقت كافي براي خريد نداري!

همين الان ليستت رو بچين

و در خونه تحويل بگير

نه پس روحمونه😊

چقدر دلمون پیشه کسایی که توی بیکاریاشون اسممون رو هم به زبون نمیارن💚💛🧡                                                              شکمم رو که میدم تو غیب میشه...خب آخه وقتی اونجا جا هست چرا باز ول میکنم میایی بیرون؟هووووم؟🤔                                              اگه میشه واسه رسیدن به حاجتم و خوشبختیم صلوات بفرستین دوستای مهربونم💚💛🧡 
1390

سوووممممم😁

فقط 24 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وقتي مياي تو نی نی سایت  انگار اومدي بيمارستان بخش CCU؟همه قلب ها شکسته...؟ناراحت؟يکي داره ميميره...؟يکي تصميم به مردن داره...؟اصن يه وضعي دااااغون والا منم الان حس ميکنم يکي ولم کرده رفته😐هرکيه خودش بياد بگه،،ميبخشمش 😁😂  ۵ساله تو عقدم ،میشه با دل مهربونت برام ی صلوات بفرستی بلکه منم خانومه خونه خودم بشم😍 تیکر تولد عقشم و عروسیم انشالله👰🤵اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم     من مامان مرصاد جونمم من مطمئنم خدایاااا من میدونم ک تا ۱۴۰۰ پسرم تو بغلمه ای خدااااا 😍از الان ک هیچ وجود خارجیم نداری عااااااشقتم عشق مامان، تو ب خدا نزدیکتری بهش بگو ک زودتر برای رفتن زیر ی سقف منو بابات کمکون کنه  تا توام زودتر بیای بغلم😍😍😍😍😍 اللهم صل علی محمد وال محمد  اهاییییی تویی ک امضامو خوندی ، اره دوست عزیز با خودتم😉 از خدا میخام ک امضای قشنگش پای تک تک ارزوهات باشه آمین❤🙏   اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم🙏❤😘

نه بزار برم اومدم بزار☹

فقط 8 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی😐         _نمیدونم عزیزم ...چشمات غرقم میکن...وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم...یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ...برق میزنه...خودمو تو مردمکش میبینم...صادقه ...انگار باهام حرف میزنه....نمیدونم سونیا ...ولی قطعا چشم هات لعنتیه ""...                                                                                                                                                                                                               یک عدد خسته   مرسی که گیر نمیدین و در زندگی خصوصی من دخالت نمیکنین 
1376

بگذار

انسان بودن خود به تنهایی یک دین خاص است که پیروان چندانی ندارد.                                                 نهایت فرومایگیست اگر رفتار آدمی منحصر به ترس از تنبیه یا امید به پاداش باشد.                                      لطف کنید اگه تونستید برای حاجتم یک صلوات بفرستید ممنونم🙏

بزار

فقط 26 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار نیستم، تیکر مراسم عقد و عروسیمه😍شاید زودتر بگیریم😊❤️‏گاهی یک لحظه عاشقی کافیست، برای هزاران متن عاشقانه...
1403
1391