2733
2734

کمه عزیزم حتما استراحت مطلق باش

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من از هفته ۲۱ سرویکسم ۳۰ بود مطلق بودم

۳۸ هفته زایمان کردم

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
2728

هفته های پایانی ک میگن معمولا طولش کم میشه دیگه

از خود سونوگرافیست میپرسیدی گلم

دختر کوچولوی من که عین یه دونه ی بی پناه اومدی توی دل ووجودم ریشه کردی و جوونه زدی و پناه گرفتی بیصبرانه منتظردر آغوش کشیدنتم 

توی این هفته رو نمیدونم

برام سوال شد مگه  الان دیگه مهم؟ چون بچه الان کامل شده و آخر بارداری هستی

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
2738
خمش تقصیر دکترمه  سرویکسم ۳۴ بود گفت روزی ۳تا نیم ساعت پیاده روی کن همچین شدم

حالا اشکال نداره آخرای بارداری هستی نهایت دوهفته استراحت کامل داشته باش ان شالله بسلامتی زایمان میکنی

توی این هفته رو نمیدونم برام سوال شد مگه  الان دیگه مهم؟ چون بچه الان کامل شده و آخر بارداری ه ...

اخه من طبیعی نمیخوام سزارینم 

یهو دنیا نیاد 

🔵🔵🔵وزن اولیه 
بعدا برگه رو خوندم متوجه نشدم اون موقع بپرسم

اخه خطرناک باشه سونوگرافیست بهت میگه اصلا

من الان هفته ۲۴ام طولم ۳۷عه گفت اوکیه

دختر کوچولوی من که عین یه دونه ی بی پناه اومدی توی دل ووجودم ریشه کردی و جوونه زدی و پناه گرفتی بیصبرانه منتظردر آغوش کشیدنتم 
2706