2737
2734

دوستان من معمولا شب ساعت ده یازده روشن میکنم. فکر کنم تنظیمش بهم ریخته  دیشب خیلی صداش زیاد بود . منم تو اوج کارمم چون ثبت نام دانشجوهاس خسته  تا تموم شه پهن کنم رختها رو و بخوابم. خلاصه شوهرم یه دفعه عصبانی : وای دیوونه شدم دیگه حق نداری این ساعت لباسشویی رو بزنی..... البته حق داشت ولی خوب اخه اصلا کی بزنم"؟شما بگین؟ بعد که داشتم پهن میکردم دید چقدر خستم ولی یه جوراب نداد دستم کمکم کنه.

حالا من صحبتم چیز دیگس

چه ساعتی بزنم؟من حول و حوش پنج خونم. وقتی میرسم در حال جمع و جور و غذا پختن و جارو و..... دیگه کارای لباسی نمیرسم خخخخخخ

من جمعه ها صبح روشن میکنم عزیزم

عصر هم اتو

هروقت دلتون شکست واسه شفای بچه های بیمار دعا کنین لطفا. تنها افتخار زندگی من اینه که هرچی فک میکنم تاحالا واسه ناراحت کردن و شکستن دل کسی نقشه نکشیدم!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من در حین پخت و پز و انجام کارای دیگه لباسشویی رو هم روشن میکنم.

تا من کارامو انجام بدم اونام شسته میشن دیگه.

دلم میخواد برم یه جای دور....خیلی دور....تک و تنها....یه جایی اونورتر از ابرا....
2731
2738

عزیزم ی سبد پارچه ای بخر لباس کثیفو بریز داخل اون عصر ها که از سر کار میای اول لباساتو تفکیک رنگی سفید و مشکی بعد بریز اول همه کارهات اینو انجام بده بعد به شام و ناهار فردا برس ی دکمه زدنه کاری نداره

من هر ساعتی لازم باشه میزنم.ولی اکثر هم ساعت دوازده ب بعد میزنم چون همسرم حساس نیس شده حتی ساعت دو نصف شب زدم.چون از ی طرفم شب دوازده ب بهد فشار آب بالاس

میشکنم در خود..و تو حتی نمی آیی خرده های مرا جمع کنی..من تو را فریاد میکشم و تو سکوت را میپسندی...در میان همهمه ی این روزها ،چونان حشره ای کوچک اسیر باتلاق غم ها شده ام و مرا یارای بیرون کشیدنم نیست...این روزها ،ثانیه هایم چونان مردابی ست ک زندگی را یادش رفته است..دلم یک زندگی عمیق میخواهد نه زنده بودن محض..این روزها هرکسی جز تو مرا خوشحال می کند و من فراموش میکنم که دردی عظیم در خانه ی دلم آشیان کرده..و فراموش میکنم ک من یک زن هستم و تو خواهان زنانگی...درست زمانی که میدانم تو درمیان مردانگی های روزگار نامردترین مردانی....

تنظیم روی پری ست یا تنظیم تاخیری

وقتی از سرکار اومدی شسته شده باشن و شما پهنشون کنی تا به بقیه کارات برسی اونام خشک شدن

من گاهی تنظیم میکنم از شب قبل که صبح روشن بشه وقتی از خواب بیدار میشم پهنشون میکنم