2726
عنوان

اوایل بارداری و سرماخوردگی 😣😣

289 بازدید | 7 پست

سلام ۶ هفته باردارم ،بدجوری سرماخوردم ،تب کردم ،ابریزش بینی دارم ،کل بدنم دردمیکنه طوری ک از درد دارم گریه میکنم 😭😭میخوام برم دکتر میخواستم ببینم دکتر تواین وضعیتم بهم امپول یا قرص میده تا خوب شم ؟چون واقعا حالم خیلی بده 

پسرام همه دنیای منن 😍😍

منم اول بارداریم سرما خوردم رفتم بهم یه شربت داد و استامینوفن. تب اصلا تو بارداری خوب نیستا.سریع خودت شروع کن استامینوفن معمولی بخور و زود برو دکتر. گاهی ضرر نخوردن دارو برا بچه خیلی بدتره تا خوردنش

خدایا از رحمتت نا امید نیستم

من دوروز پیش همینطور بودم + گلو درد وحشتنااااک

گلوم پر از عفونت بود

دکتر بهم پنسیلین داد 633

12 ساعتی زدم

2 تاهم استامینوفون خوردم خوببب خوب شدم

عفونت تو بدن باشه خوب نیست عزیزم زود برو دکتر

هروقت دلتون شکست واسه شفای بچه های بیمار دعا کنین لطفا. تنها افتخار زندگی من اینه که هرچی فک میکنم تاحالا واسه ناراحت کردن و شکستن دل کسی نقشه نکشیدم!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مایعات زیاد بخور . صورت و پاهاتو اب بزن

وقتی یه نفر میخاد با حرفاش ناراحتتون کنه خونسرد باشید و آرامشتون رو بهم نریزید اون هدفش بهم ریختن آرامش و اعصاب شماست پس نباید این اجازه رو بهش داد..
2728
منم اول بارداریم سرما خوردم رفتم بهم یه شربت داد و استامینوفن. تب اصلا تو بارداری خوب نیستا.سریع خود ...

قرص استامینوفن ؟؟؟بدبختب اینکه پسرم هم مثل منه ،تب کرده شدیدا ،منم از اون گرفتم 

پسرام همه دنیای منن 😍😍
قرص استامینوفن ؟؟؟بدبختب اینکه پسرم هم مثل منه ،تب کرده شدیدا ،منم از اون گرفتم 

اره عزیز من استامینوفن معمولی مشکلی نداره. من نمیدونم روزی 3 تا یا 4 تا برام نوشت

خدایا از رحمتت نا امید نیستم