2733
2734

سلام دوستان چندروز دیگه امتحان کاربرمواد شیمیایی( دکلره کامل، مش با کلاه، مش با فویل) دارم...

نمیدونم چه پودر دکلره ای بخرم که هم قیمتش مناسب باشه هم مو هارو نسوزونه هم زود جواب بده که وقتم هدر نره.

اگه میشه براساس تجربیاتتون کمکم کنید

خدا ز حکمت ببندد دری ز رحمت گشاید در دیگری...همه صاحب اولاد بشن صلوات.

گلباران خوبه 

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!   یه اتفاقاتی که طبیعی ترین چیزهای زندگیه برای ما شده حسرت که آیا بهش میرسیم یا نه.حس و حالم برای خیلی هاتون غریب نیست .دلم یه حس و حال خوب میخواد..

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738
مارک ساری هم ابی هم سفید بهترینه...غلیظ غلیظم درستش کن بزن.شوک اولی ک به مو میدی مهمه غلیظ بزن. قطر ...

شما خودتون آرایشگر هستید عزیزم؟

ایرانیه؟؟ مربی آرایشگاه گفت خارجی بخر

آره ایرانیه من برا خودم همش همین میزنم 

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!   یه اتفاقاتی که طبیعی ترین چیزهای زندگیه برای ما شده حسرت که آیا بهش میرسیم یا نه.حس و حالم برای خیلی هاتون غریب نیست .دلم یه حس و حال خوب میخواد..
هیچکس جواب نمیده . استارتر عزیز حداقل خودت جواب بده

عزیزم آبی زودتر جواب میده و تن نارنجی رو هم از مو میگیره