2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم تربیت فرزندت از هر مساله ای تو زندگیت مهمتره  اونم دختر خانوم از هر کسی تو این حوزه راه ...

ممنون از راهنماییتون 

یه سوال تا حالا شما تو این موقعیت بودید ؟

(چیزچیست) ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کلمه ایست شگفت انگیز در زبان فارسی که میتواند جایگزین کلماتی دیگر شود.   
2731
وای گریه کردنی چه قدر حرص میخوردم😧😧🎀

یکیم اینکه این از همه کوچولو تره 

وقتی بهش میگن تو از همه کوچولوتری خیلی حرصش در میاد وگریه میکنه 

اوندفعه بهش گفتم بگو درست من از همتون کوچولوترم ولی عقلم از همتون بیشتره 

(چیزچیست) ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کلمه ایست شگفت انگیز در زبان فارسی که میتواند جایگزین کلماتی دیگر شود.   
2738
من بچه ندارم عزیزم کارشناس ارشد روانشناسی تربیتی هستم

ممنون 

به نظرتون امسال بره (پیش ۱)براش خوبه یا نه ؟

نزار با بزرگترا بازی کنه .سختشه

اخه دیگه بچه همین چند تاست 

صداشونو میشنوه دیگه از خود بی خود میشه 

ممنون  به نظرتون امسال بره (پیش ۱)براش خوبه یا نه ؟

اینکه هرچه زودتر با این فضا اشنا بشه خیلی به نفعشه تو این یکسال کلی چیز یاد میگیره  کلی جلو میوفته مثلا تا پیش دبستانی نرفت شما متوجه ارتباط اشتباهش با هم سن هاش نشدی 

سال دیگه هم که پیش دبستانی اصلیشه اونو ک حتما میره

فقط اگه فکر کردی تو مسایل تربیتیش یا ارتباطش با دوستاش موردی میبینی تو مدارس روانشناس هست اونجا درمیون بذار با روانشناس تا بهترین راه حل رو جلو پات بذارن

بهترین کسی ک میتونی ازش مشاوره بگیری کسیه که تو این حوزه درس خونده نه کسی که هرجور دلش میخاد با بچه برخورد میکنه 

اینکه هرچه زودتر با این فضا اشنا بشه خیلی به نفعشه تو این یکسال کلی چیز یاد میگیره  کلی جلو میو ...

عزیزم من میخوام امسال برم دانشگاه رشته علوم تربیتی 

به نظرم دنیای بچه ها خیلی پر رمزو رازه 

بعضی وقتها واقعا تو تربیتش در مونده میشم 

انشالله با این رشته ای که میرم بیشتر بهم تو تربیت دختذچرم کمک بشه

2706