2726
عنوان

مادرشوهرم به شوهرم گفت

| مشاهده متن کامل بحث + 1024 بازدید | 63 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من تازه ازدواج کردم هیچ مشکلی با من ندارن 

راه طولیلی در پیش داری خواهر 

به شیوه خودت عمل کن تصمیم بگیر یا از الان باید زیر سلطه باشی و بله چشم بگی یا تو روشوم بایستی 

چند سالتونه  شما

خیلی به این جمله روانشناس فکر میکنم که میگفت باور کنید اینایی که میان پیش من و ازم مشاوره میخوان مشکل ندارن اطرافیانشون هستن که مشکل دارن و من واقعا متاسف میشم و درمونده
2728
اره. پشتمه  ولی نمیتونم همه حرفاشونو به شوهرم بگم که هر چی باشن حانوادشن

اره مهم اینه خودش میفهمه شوهر من برعکس پشت خانوادشه مامانشم دائم پشت سرم دروغ میگه با اینکه مشکلی نداشتیم 

برای سلامتی مامانم یه صلوات میفرستی مرسی😍😍❤❤ 
خدا ب دادت برسه

سربازی پسره دخترش تموم میشه قربونی میدن من تعارف کردم فقط گفتم شما هم بیاید گفتن اره میایم نوه ام سربازیش اخر مهر تموم میشه میایم منم لال شدم. حالا بیان هر چی گفتن باید سکوت کنم چون اومدن تو خونه من باید خیلی احترامشون کنم بعد اینم بگم یه جوری میان رفتار میکنن تو خونم انگار من مهمونم خونه خودم به همه جا دست میزنن انگار خونه ایناس چه جوری میخوام تحمل کنم حالا انتظار هم دارن مامانم اینا هم دعتشون کنن 

خدایا عاشقتم
اره مهم اینه خودش میفهمه شوهر من برعکس پشت خانوادشه مامانشم دائم پشت سرم دروغ میگه با اینکه مشکلی ند ...

شوهرمم پشتمه ولی خودش یه جوری حتی خانواده من بهش حرفی بزنن ناراحت نمیشه خانواده من اونقد شعور دارن که هیچ وقت اینکارو نکردن ولی اصلا کسی حرف میزنه ناراحت نمیشه میگع من پشتتم ولی ول کن ناراحت نباش 

خدایا عاشقتم
2706