1421
1411
عنوان

تنبلی و بارداری

159 بازدید | 40 پست

سلام 

من تنبلی تخمدان داشتم و پلی کیستیک و متفورمین میخوردم و الان چندماهه که دقیق سر ۳۰ رروز پری میشم و از دوماه پیش دکتر بهم کلومیفن شبی دوتا از پنجم پری و اچ سی جی واسه ۱۴ پری داد من دوماه استفاده کردم و این ماه پری شدم.حالا خواستم برم دکتر که گفت میتونی این ماه استراحت بدی و دارو نخوری و یا اگه میخوای بیا دارو و اینا بدم.حالا به نظرتون استراحت بدم یا برم دوباره دارو بگیرم؟؟؟

خدایا بهت امیدوارم.یا امام حسین حاجتمو بده....

خانوم هایی که  میخوان  زیباتر و جوان  تر از  همیشه  به  نظر بیان اینجا 

میتونید  از تخفیفات  پاییزه  هیجان  انگیزی استفاده  کنید

1401
سلام عزیزم ۲۷ سال و نیم

سلام خانومی

بنظرم سنت کم نیست که نیاز به استراحت داشته باشی

اما دکتر من میگفت وقتی این داروهای شیمیایی رو استفاده میکنی تخمدان بزرگ میشه و ممکنه خطرناک باشه

فقط 28 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بعد از سه سال انتظار و دوبار ای یو ای خداروشکر که کوچولوی قشنگم رو طبیعی باردار شدم

ب منم گفته باید بین هر اقدام یک ماه فاصله بدی چون امپولام قویه و شکمم آب میاره

منم مثه تو عجولم و راضی ب استراحت نیستم

فقط 32 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برا سلامتی دوقلوهام ی صلوات بفرستین😍😘بعد ۳ سال انتظار و ۴ بار ای وی اف ناموفق،خدا تو ماه محرم بخاطر بنده عزیزش امام حسین ،معجزه شو بهم نشون دادو با امپول و اقدام طبیعی باردارشدم😍😍خدایا شکرت ک منم مامان شدم.نذر داشتم هروقت مامان شدم هر تجربه و اطلاعاتی ک درمورد بارداری دارم در اختیار مامانهای منتظر نی نی سایت بذارم.🌷🌷🌷🌷لطفا واسه سلامتی تو دلیم ی صلوات مهمونم کنید
سلام خانومی بنظرم سنت کم نیست که نیاز به استراحت داشته باشی اما دکتر من میگفت وقتی این داروهای شیم ...

خب حالا به نظرتون چکارکنم؟

ب منم گفته باید بین هر اقدام یک ماه فاصله بدی چون امپولام قویه و شکمم آب میاره منم مثه تو عجولم و ر ...

سلام عزیزم جدی؟!خب شما مشکلتون چی بوده و چه داروهایی بهتون داد؟چندوقت اقدامی؟

خب حالا به نظرتون چکارکنم؟

بنظرم استراحت کن تا مشکلی یرات پیش نیاد

ورزش میکنی؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بعد از سه سال انتظار و دوبار ای یو ای خداروشکر که کوچولوی قشنگم رو طبیعی باردار شدم
1376
بنظرم استراحت کن تا مشکلی یرات پیش نیاد ورزش میکنی؟

ورزش که نه ولی سرکار میرم تحرک دارم به نسبت. خب ممکن هست اگه استراحت بدم انشاالله طبیعی باردار بشم؟؟؟؟

سلام عزیزم جدی؟!خب شما مشکلتون چی بوده و چه داروهایی بهتون داد؟چندوقت اقدامی؟

من بدون قرص پریود نمیشم واس همین امپولای تحریک تخمدان واس تخمکگذاری لستفاده میکنم.

۶روز سینال اف. ۱۵ تا اچ ام جی. دوتاهم اف اس اچ

۸ تا فولیکول داشتم،تقریبا فردا یا پس فردا موعدمه، 

میترسمم بیبی چک بزنم.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برا سلامتی دوقلوهام ی صلوات بفرستین😍😘بعد ۳ سال انتظار و ۴ بار ای وی اف ناموفق،خدا تو ماه محرم بخاطر بنده عزیزش امام حسین ،معجزه شو بهم نشون دادو با امپول و اقدام طبیعی باردارشدم😍😍خدایا شکرت ک منم مامان شدم.نذر داشتم هروقت مامان شدم هر تجربه و اطلاعاتی ک درمورد بارداری دارم در اختیار مامانهای منتظر نی نی سایت بذارم.🌷🌷🌷🌷لطفا واسه سلامتی تو دلیم ی صلوات مهمونم کنید

دقیقا منم مشابه تو بودم بم استراحت داد گفت از شنبه دارو بخور پریود بشی.ولی من دستم نمیرفت داروبخورم..چندرو زبعد دلو زدم ب دریا بیبی چک زدم مثبت بود الحمدالله  

فقط 5 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بشنو ............ باورنکن
من بدون قرص پریود نمیشم واس همین امپولای تحریک تخمدان واس تخمکگذاری لستفاده میکنم. ۶روز سینال اف. ۱ ...

اوه چقد دارو میخوری آره واقعا به خودت استراحت بده پودر اینو فولیک بخور بجاش. آخی انشاالله که مثبته.اگه مثبت شد بیا همین تاپیک بگو بهم

دوستان دلم میخواد زودتر نی نی دار بشم خواهش میکنم اگه میشه راهنماییم کنید

عزیزم بنظرم بروداروهاتوبگیردوباره مصرف کن ماه اگه pcoداریم با قطع داروهادوباره نامنظم میشیم حالا ممکنه ی دوباربعدازقطع دارومنظم باشی اما دوباره نامنظم میشی این ومن دارم بهت میگم ک دکتر همین سوزن وقرصاروبهم داد وقتی نخوردم دیگه نامنظم شدم خانومی تو مثل من نکن

خدایاخیلی ازماهادلمون بچه میخوادپس چرابه بعضی هاناخواسته بچه میدی خوب به جای اینکه به اوناناخواسته بچه بدی به مالطف کن واین نعمتوعطاکن فرزندی که هنوزندارمت انتظارت رامیکشم انتظارکشیدن در راه توشیرین است فقط بهم بگوتاکی انتظارتوبکشم یک سال دیگر...دوسال دیگر..ده سال دیگر....یااصلاهیچ وقت به دستت نمیارم..آرزودارم صدای ی نی نی توی خونتون بپیچه ای اونوکه مثل منی👪👪👪 .ای کسی که داری امضای منو میخونی برای من وامثال من دعا کن .
1403
دقیقا منم مشابه تو بودم بم استراحت داد گفت از شنبه دارو بخور پریود بشی.ولی من دستم نمیرفت داروبخورم. ...

وااآی آخی عزیزم مبارکه.واسه منم دعا کنید که این ماه طبیعی باردار بشم

اوه چقد دارو میخوری آره واقعا به خودت استراحت بده پودر اینو فولیک بخور بجاش. آخی انشاالله که مثبته.ا ...

مرسی عزیزم.چشم. انشالله شماهم باردار شدی منو ریپلای کن

اینو فولیک برا چیه؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ورزش که نه ولی سرکار میرم تحرک دارم به نسبت. خب ممکن هست اگه استراحت بدم انشاالله طبیعی باردار بشم؟؟ ...

من که نشدم انشالله شما بشی

تحرک اونحوری تاثیر نداره شما برو هر شب پیاده روی

من روزای قبل و بعد تخمک گذاریم حدود چهار کیلومتر پیاده روی کردم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم بنظرم بروداروهاتوبگیردوباره مصرف کن ماه اگه pcoداریم با قطع داروهادوباره نامنظم میشیم حالا ممک ...

خب پس میرم دکتر بهش میگم و مشورت میکنم باهاش.چون واقعا حیفه من الان سه چهار ماهه دقیق و منظم پری میشم نمیخوام بهم بریزم

1331