2726
عنوان

جاری جدید

288 بازدید | 14 پست

برادرشوهرم فرداشب نامزدیشه خیلی خوشحالم براش .

بنظر شما چجور برخورد کنم ک فک نکنن حسودم یا خیلی لوسم .البته من یه هم عروس دارم ک مشکلی باهاش ندارم و بد نیستیم اون خودش دم دمی مزاجه کلا .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خداییش من بهترین ها رو برای بقیه میخوام حتی برادرشوهرم برای خرید سنگ نمای خونه ش من رو برد انتخاب کنم یا رای کیس ازدواج باهام مشورت کرد ولی خوب خواهر شوهرم کلا با هم پچ پچ هایی دارن دوست ندارم درموردم بگن ک به عروس جدید منتقل بشه .

اهل کدوم مذهب هستند خانواده شوهرت که تو محرم نامزدی میگیرن؟ آخرالزمان که میگن همینه بخدا العجل یا ...

شیعه ای ک 6محرم 9 محرم و اربعین نذری میدن .کجای مذهب نوشته کار خیر رو انجام ندین .

من تولد پسرم رو به احترام محرم نگرفتم ولی فامیل دم مرگ داریم نامزدی برادر شوهرم 2 بار به خاطر فوت پدر بزرگ و شوهر خاله ش عقب افتاده بیشتر از این جایز نیست

عزیزم زندگیشون چطوره؟ چون تواهرم توماهرمحرم نامزد کرد بعد طلاق گرفت... الان میگن بخاطر محر بوده و فلان...

به امید ظهور آقا امام زمان و به امید اینکه دوتا پسرام بشن سرباز امام زمان🤩
عزیزم زندگیشون چطوره؟ چون تواهرم توماهرمحرم نامزد کرد بعد طلاق گرفت... الان میگن بخاطر محر بوده و فل ...

نه اصلا نامزد نکردن .نمیدونم چی شد که خانواده دختره پشیمون شدن یعنی فک کنم عمه و عموهاش مجبور کردن که جواب رد بدن چون پسره عمه ش دختره رو میخواد...ولی برادر شوهر عزیزم پسر فوقالعاده ایه انشالله یه زن خوب نصیبش بشه

2706