1507
1411

همه دكترا اولش ناز ميكنن ولي بعد قبول ميكنن 

وقتي از يه نفر ميرنجي، حتي اگه بگي بخشيديش، يه چيزي ته دلت ميمونه. كينه نيست، جاي يه زخمه. يه چيزي كه نميزاره اوضاع مثل قبل بشه. يه چيزي اين وسط از بين رفته و جاي خاليش تا هميشه درد ميكنه يه چيز سنگين مثل "حـُــرمــتـــ"

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1475

عزیزم من اصلا قضاوت نمیکنم چ وون قبول دارم مادر الکی بچشو نمیندازه

ولی امیدوارم مشکلت حل بشه حالا از هرطرف که به صلاحته

عزیزم هیچ مادری بی دلیل بچشو از بین نمیبره  کاش زود قضاوت نکنیم

کی قضاوت کرد؟؟؟ 

چیزی گفتم؟؟؟ 

نظری دادم؟؟؟؟ 

گفتم کارت اشتباهه؟ 

گفتم درسته؟؟؟؟؟ 

چی گفتم؟؟؟؟ 

بگو؟؟؟ 

گفتم چه بد :/ چون موضوع ناراحت کننده ای به هر صورت 

عشق راهی ست برای بازگشت به خانه!بعد از کار،بعد از جنگ،بعد از زندان،بعد از سفر،بعد از...من فکر میکنم فقط عشق میتواند پایان رنج ها باشد💜
کی قضاوت کرد؟؟؟  چیزی گفتم؟؟؟  نظری دادم؟؟؟؟  گفتم کارت اشتباهه؟  گفتم درسته ...

یا خدااااااااااا چت شدهههههههههههههههههههههههههههههه

1432
جایی رو میشناسی قیمتشو میدونی

نه عزيزم من تهرانم كلي گفتم چون ديدم اينكارو ميكنن

هزينشو نميدونم يه دوست داشتم چند سال پيش گفت دكتر يه قرص داد بهم خوردم ولي من قبلا شنيده بودم شيافه اما اون گفت خوراكيه

وقتي از يه نفر ميرنجي، حتي اگه بگي بخشيديش، يه چيزي ته دلت ميمونه. كينه نيست، جاي يه زخمه. يه چيزي كه نميزاره اوضاع مثل قبل بشه. يه چيزي اين وسط از بين رفته و جاي خاليش تا هميشه درد ميكنه يه چيز سنگين مثل "حـُــرمــتـــ"
یا خدااااااااااا چت شدهههههههههههههههههههههههههههههه

Wtf?

عشق راهی ست برای بازگشت به خانه!بعد از کار،بعد از جنگ،بعد از زندان،بعد از سفر،بعد از...من فکر میکنم فقط عشق میتواند پایان رنج ها باشد💜
خو نشد 

امپول استفاده کردی؟اسمشو نمیدونم اما میگن ی امپول هست بزنی سقط میشه..فروشش غیرقانونی ولی بازم بگردی پیدا میکنی..اما گمونم قیمتش زیاد باش حدود سه سال پیش ۲۰۰بود

مامان یه گل پسرم 👦پسر تابستانی  تو عطر کدام خوشبوترين گل جهانی؟که هر کجا می نويسمت شکوفه ميدهی  
1476
باشه عزیزم من معذرت میخوام ازت

انشالله مشکلت حل بشه

ممنون عزیزم

اگه شیرازی یه سر برو انوری 

واسه سقط یه چیزی بهت میدن اوکیه

1514