2703
2553
عنوان

تومور

369 بازدید | 10 پست

سلام

بچه ها کسی رو تو دورو اطرافتون دیدید که تومور مغزی داشته و خوب شده؟

بابای من چن روزی هس عمل کرده تومور که تو سرش بوده اندازه یه پرتقال بوده.الان چن روز مرخص شده ولی هم خیلی بیحاله و هم اینکه حرف نمیزنه زیاد،اطرافیانشم نمیشناسه.جواب آزمایش هنو نیومده لطفا هر کی میبینه دعا کنه که خوش خیم بوده باشه

سلام.دوستان ممنون میشم برای خوب شدن حال بابام صلوات بفرستید
آره عزیزم شوهر خاله من عمل شد یه مدت حالش خوب نبود خیلی مراقبت می خواد ولی الان خیلی خوبه خدا رو شکر ...

ممنونم عزیزم.خیلی حواسمون بهش هس.ولی کلافه و حرف نزدنش خیلی عذابمون میده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

ان شاالله هر چه زودتر سلامتی کاملشون و بدست بیارن من براشون صلوات میفرستم. 

لطفا امضام و بخونید برای پسرم دعا کنید زبونش باز بشه حرف بزنه،   شوهرم عاقل بشه،  دعا کنید بتونم بدهی هامو بدم و زندگیم آرامش بگیرم واسه دخترم دعا کنید دعام کنید 
نگران نباش به هر حال عمل سنگینیه. شوهر خاله من یه مدت دهانش کج شد چشمش رو دوختن یه مدت نمی دید ولی ا ...

ان شاء ا.. عزیزم

ان شاالله هر چه زودتر سلامتی کاملشون و بدست بیارن من براشون صلوات میفرستم. 

ممنونم عزیزم.محبت میکنید

ممنونم عزیزم.خیلی حواسمون بهش هس.ولی کلافه و حرف نزدنش خیلی عذابمون میده

سلام عزیزم ناراحت نباش یکی ازنزدیکای ما تومور مغزی داشت باتشنج فهمیدن که تومور داره بدخیمم بود عمل کردن نتونستن همشو دربیارن بعد رفت یه کلینیک به اسم خیریه دکترکامرانی اونجا یه اشعه ای زدن بنام گامانایف هزینش یه خرده زیاده ولی خداروشکر خوبه وداره زندگیشو میکنه ولی هرشش ماه یبار ام ار ای میده دکترا براش شیمی درمانی تجویز کرده بودن ولی خدارو شکر باهمین اشعه خوب شد میخواین شما هم یه پرس وجویی بکنین ببینین چیه کیلینیکش کناربیمارستان علی اصغر هست 

2714
سلام عزیزم ناراحت نباش یکی ازنزدیکای ما تومور مغزی داشت باتشنج فهمیدن که تومور داره بدخیمم بود عمل ک ...

سللام.ممنونم عزیزم محبت کردید جواب دادید.بابام بیمارستان خصوصی  عرفان سعادت آباد  عمل شدن خداروشکرچون بافتش نرم بوده دکتر توونست خوب تخلیه اش کنه بعد برا پرتو درمانی هم میرن بیمارستان عرفان نیایش  میگن این دستگاه فقط تو همین بیمارستان هستش 30 جلسه باید پرتو درمانی بشه هر جلسه هم دو میلیون میگیرن.امیدمون به خداس ان شاء الله خدا همه مریضارو شفا بده بابای من هم همینطور.معذرت میخوام ایشون چه سالی جراحی شدن .یعنی چن سال که خداروشکر درمان شدن.؟

سللام.ممنونم عزیزم محبت کردید جواب دادید.بابام بیمارستان خصوصی  عرفان سعادت آباد  عمل شدن ...

سلام خداروشکر که عمل خوبی داشتن 

این آشنای ما سال ۹۲ جراحی داشتن خداروشکر حالشم خوبه بازم میگم یه پرس وجویی بکنید از کیلینیک دکترکامرانی کناربیمارستان علی اصغراین اشعه که من گفتم فقط یکبارمیزنن برخلاف پرتودرمانی ولی بعدش هرشش ماه یکبار ام ار ای داره ولی خدارو شکر ازسال ۹۲ که اشعه زده حتی یبارم عود نداشته وحالشونم خوبه ومث آدم عادی زندگیشو میکنه حتی شیمی درمانی هم نشد

سلام خداروشکر که عمل خوبی داشتن  این آشنای ما سال ۹۲ جراحی داشتن خداروشکر حالشم خوبه بازم میگم ...

سلام عزیزم .ممنون از لطف بیکرانتون.